Kandil için simit, Bayram için şeker dağıtıldı

admin

4874209

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanlığı’nca geleneksel hale getirilen kandil simidi ikramı Regaip Kandili’nde devam ettirildi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, bu yıl 23 Nisan Çocuk Bayramı’na denk gelen Regaip Kandili’nde vatandaşlarımıza kandil simidi, çocuklara da şeker ikramı yaptı.

7429356

 

 

 

 

 

 

 

Saraçlar Caddesi’nde PTT önünde Edirne Belediye Başkanlığı’nca kurulan stantta çocuklara şeker büyüklere kandil simidi ikramı yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,  “Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz, aynı zamanda kandil olması nedeniyle tüm vatandaşlarımızın bayramını ve kandilini kutluyorum. Bugün CHP milletvekili arkadaşlarımız Okan Gaytancıoğlu ve Gürkan Güneser’de bizimle beraber. Erdin Bircan çalışmalarına Uzunköprü ilçemizde devam ediyor. Bütün halkımızın ve çocuklarımızın 23 Nisan çocuk bayramını kutluyor ve aynı zamanda kandilin mübarek olmasını diliyorum” dedi.

 

 11 total views,  5 views today

Next Post

Azatlı Köyü Muhtarı Orhaniye yolunun yapılmasını istiyor

Havsa ilçesine bağlı Azatlı köyü muhtarı Musa Bacı,sadece malzeme aldıklarını,   yollarının işçiliğinin köylülerin  katkısı ile imece usulü ile köy ara yollarını yaptıklarını söyledi.  Köyün içinde geçen derenin yatağının  açılımının tamamlandığını belirterek ; “ Mayıs ayının dördünde derenin ıslahı için ihale yapılacak, böylece derenin üzerine halkın geçmesi için 6 köprü, kenarları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp