Kapıkule’de 47 Bin Liralık Kaçak Eşya Yakalandı

admin

Kapıkule sınır kapısında 47 bin 587 TL değerinde 99 adet marş dinamosu, 5 adet şarj dinamosu ve 199 adet elektronik sigara elgeçirildi. Olayla ilgili olarak biri Türk, ikisi Bulgar vatandaşı olmak üzere 3 kişi gözaltına alındı.

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü bağlantıları Kapıkule TIR ve Kapıkule Yolcu Salonu Gümrük sahalarında, Gümrük ve Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlükleri ekipleri şüphe ve risk analizleri çerçevesinde yaptıkları aramalarda toplam 47 bin 587 TL değerinde 99 adet marş dinamosu, 5 adet şarj dinamosu ve 199 adet Elektronik sigara seti ele geçirdi. Her iki olayda biri Türk, 2 si Bulgaristan vatandaşı 3 kişi gözaltıAW000268na alındı.

 71 total views,  2 views today

Next Post

Saadet Partisi Kadın Kollarından Konferans;

TOPLUM, MEDYA VE KADIN Saadet Partisi Kadın Kolları, “Toplum, Medya ve Kadın” konulu bir konferans düzenledi. Saadet Partisi Edirne Kadın Kolları Başkanı Güler İriş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Kadın Kolları olarak Halk Eğitim Merkezi Ek binasında (Eski Ticaret Lisesi) düzenlediğimiz Konferansa Tv programlarıyla toplumumuzun yakından tanıdığı ve beğenisini kazandığı Kişisel […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp