Kapıkule’de Kaçağa Geçit Yok

admin

AW000316Kapıkule’de Kaçağa Geçit Yok

Kapıkule’de 2 Günde 6 Ayrı Operasyonda 360 Bin Lira Değerinde Kaçak Eşya Ele geçirildi

 

Kapıkule sınır kapısında başaralı operasyonlara imza atan ekipler 2 günde gerçekleştirdikleri 6 ayrı operasyonda 360 bin lira değerinde kaçak eşya ele geçirirken, 25 kişi gözaltına alındı.

Edirne Gümrük Muhafaza ve Kaçakçılık İstihbarat Müdürlüğü ekipleri, sınır kapısında gerçekleştirdiği 6 ayrı operasyonda, bin 190 adet elektronik sigara, bin 531 sıvı nikotin, 600 elektronik sigara aksamı ve parçası, 128 adet otomobil parçası, 18 adet temizlik otomatı olmak üzere toplam 360 bin lira değerinde 3 bin 467 adet kaçak eşya ele geçirildi.

Kaçakçılık olaylarıyla ilgili olarak 23’ü Bulgaristan, 1’i İran ve 1’i de Türk vatandaşı olmak üzere 25 kişiyi gözaltına aldı.

 207 total views,  2 views today

Next Post

Kırkpınar’ın Önüne Sponsor Firma İsmi Gelebilir

Kırkpınar’ın Önüne Sponsor Firma İsmi Gelebilir Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, bu yıl 652’ncisi düzenlenecek olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin tanıtımını farklı bir şekilde yapacaklarını söyledi. Edirnelilere, “Bekleyin ve görün” mesajı veren Sedefçi, yeterli parayı teklif eden firmanın Kırkpınar’ın önüne ismini koyabileceğini belirtti. Sedefçi, Belediye Meclis Salonu’nda basın mensuplarıyla bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp