Kar kapıya dayandı

admin

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Edirne’de Kar yağışının etkili olacağı ifade edildi. Kar yağışının aralılarla Cuma gününe kadar devam edeceği belirtilen açıklamada; “Edirne, Tekirdağ, Kırklareli ve Tekirdağ’ın iç kesimlerinde Karla karışık Yağmur ve Kar yağışının beklendiği.- ifade edildi.

Soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (buzlanma ve don olayı ve karayollarında meydana gelebilecek ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gereklidir” denildi.

Edirne Ajans Haber Merkezi’nin Hava Radar’ın dan aldığı bilgilere göre;  Edirne ve çevresinde Cuma gününe kadar aralıklarla Kar yağışı ve Karla karışık yağmur’un yağacağı ifade edildi. Haber yayına hazırlandığı saatlerde (28 Kasım 2018 Çarşamba Saat:18:20) Kar yağışının başladığı gözlendi.

 85 total views,  2 views today

Next Post

Eğitime Ara verilen okullar açıklandı

Edirne’de gece boyunca yağan sağanak yağış nedeniyle Edirne’de bazı okullarda eğitime ara verildi. Edirne Valiliğinden yapılan açıklamada; “İlimiz Merkez ilçede 27/11/2018 akşam başlayarak sabah saatlerine kadar devam eden yoğun sağanak yağmur yağışlarından dolayı, ulaşımlarında ve okul binalarında sorun yaşanan aşağıda adı geçen okullarda eğitim-öğretime belirtilen tarihlerde ara verilmiştir.   28-11-2018  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp