Karaağaç Yaz Sezonuna Hazırlanıyor

admin

Edirne’nin Karaağaç Mahallesi’ni sezonuna hazırlıyor. Belediye ekipleri, mahallenin en işlek caddesinde kaldırımları genişletme çalışması yürütüyor.

Yeşil alanları ve kafetaryaları ile Edirne’nin en gözde mesire alanlarından biri olan Karaağaç’ta hareketlilik başladı. Edirne Belediyesi’ne bağlı ekipler, Karaağaç semtinin ana girişi olan Lozan Caddesi’nde yol düzenleme çalışmaları yapıyor.

Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında cadde boyundaki kaldırımlar genişletiliyor. Yol, araçların park etmesini engellemek amacıyla daraltılırken Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de peyzaj çalışmalarını sürdürüyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, Edirne’nin en çok ziyaretçi çeken bölgelerinden biri olan Karaağaç’ı yaz sezonuna hazırladıklarını belirtti. Bu kapsamda Karaağaç bölgesinde birtakım çalışmalar başlattıklarını ifade eden Tanrıkulu, “Karaağaç en gözde bölgelerimizden biri. Burada vatandaşlarımızın daha rahat gezebilmesi için birtakım çalışmalar yürütüyoruz. Başkanımız Hamdi Sedefçi’nin talimatları doğrultusunda Karaağaç daha da güzel hale geliyor” dedi.

 

Tanrıkulu, çalışmaların birkaç gün içinde tamamlanacağını da sözlerine ekledi.

 191 total views,  2 views today

Next Post

ÖZBAŞ “Her Yaşta Vatandaşa Hizmet Sunuyoruz”

  Radyo Su’da her hafta yayınlanan Edirne Gündemi programına katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Edirne İl Müdürü Bilgin Özbaş müdürlüğünün çalışmaları konusunda açıklamalarda bulundu.  Haber Müdürümüz Fikri Yalın’ın yönettiği programda konuşan Özbaş, Aile Ve Sosyal Bakanlığına bağlı kurumlarının her yaşta insanlara hizmet sunduğunu belirterek” faaliyetlerimizi farklı alanlarda sürdürüyoruz.  Koğuş […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp