Karaca’dan Edirne Ajans’a ziyaret

admin

Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi, Karaca Tarım Ürünleri Tic. Ve San. Ltd.Şti. Sahibi Eray Karaca Edirne Ajans Medya Grubu’nu ziyaret etti. Edirne Ajans Medya Grubunun birimlerini gezen Karaca Şirket Müdürümüz Necmi Engin’den faaliyetlerimiz hakkında bilgi aldı. Edirne Ajans Medya Grubunu yeri ve konumu açısından tebrik eden Karaca sözlerine şöyle devam etti; “Yerel basının varlığı kesinlikle göz ardı edilemez. Sizler bizim sesimizsiniz. Bölgede ki gelişmeleri bize aktaran siz değerli arkadaşları bu kutsal görevlerinden dolayı kutluyorum. Edirne Ajans ailesinin geldiği noktaya baktığımızda hem yeriniz hem de faaliyet alanlarınız ile Edirne’de modern bir Medya grubu olduğunuzu burada da görmüş olduk. Başarılarınızın devam etmesi diliyorum” dedi.

eray karaca ziyaret

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra Edirne Ajans Medya Grubunun bünyesinde yayın yapan RADYO SU stüdyoları, Edirne Ajans Gazetesi, Milliyet Trakya Haber servisi, Matbaa tesisleri ve Promosyon teşhir salonumuzu gezen TOBB Konsey Yedek Üyesi,  Eray Karaca; çalışmalar hakkında bilgi aldı.

eray karaca ziyaret (1)

 15 total views,  6 views today

Next Post

Leman Kültür’ de hem sergi hem parti

Tasarım Çocuk Atölyesi yine geleneğini bozmadı. Bu sene de Leman Kültür’ ün ev sahipliği yaptığı gecede; velilerin ödev projesi ‘Elimden Tut Baba’, çocukların ‘Yeni Yıl’ temalı sergileri, Edirne’ de ilk defa yapılan iki metrelik yeni yıl pastası ile çok renkli saatler yaşandı.                 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp