Karayolları Ekiplerinden Hamzabeyli’de Kar Nöbeti

admin

Meteorolojinin kar yağışı uyarılarını dikkate alan Karayolları ekipleri, Hamzabeyli Gümrük Kapısı’nda kar nöbeti tutuyor. Uluslar arası ticaretin önemli güzergâhlarından biri olan yolda devriye halinde gezen ekipler, en ufak bir buzlanmada yola müdahalede bulunarak sürücülerin güvenli bir sürüş yapmasına olanak sağlıyor.
Edirne’ye sezonun ilk karının yağmasının ardından hava sıcaklığı her geçen gün düşüyor. Havaların soğumasıyla birlikte Meteoroloji de kar yağışı uyarıları yapmaya başladı. Bu uyarıları dikkate alan Karayolları ekipleri de, Edirne’de karın en çok yağdığı bölgelerden biri olan Hamzabeyli civarında devriye halinde geziyor.
Olası kar yağışı ve buzlanmaya karşı hazırda bekleyen ekipler, sürücülerin güvenli bir sürüş yapması için Hamzabeyli Gümrük Sahası girişinde nöbet tutuyor.

 314 total views,  2 views today

Next Post

Demet Sağıroğlu Yeni Albümünün İlk Klibini Edirne'de Çekti

Türk pop müziğinin sevilen sanatçılarından Demet Sağıroğlu 3 yıllık suskunluğunu, ‘Hiç Özlemedin mi ‘ adlı yeni albümüyle bozdu. Sağıroğlu, albüme ismini de veren şarkının klip çekimlerini Edirne‘de gerçekleştirdi. Meriç Köprüsü üzerinde başlayan klip, Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bahçesinde sona eriyor. Selimiye Cami’nin Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girmesiyle birlikte başta yabancı turistler olmak üzere birçok ziyaretçinin gözdesi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp