Katı Atık Tesisleri’nde asfaltma yapılıyor

admin

Katı Atık Tesisleri'nde asfaltma yapılıyor (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Katı Atık Düzenleme ve Bertaraf Tesisleri’nde asfaltlama çalışmalarına başladıklarını bildirdi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın başkanlığını yürüttüğü, Edirne Katı Atık Yönetim Birliği tarafından yapımı sürdürülen “Edirne Katı Atık Düzenleme ve Bertaraf Tesisleri” inşaat çalışmalarının ardından, tesis içinde bağlantı yollarında asfaltlama çalışmalarının başladığını belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “İlk etap mebran çalışmasının ardından tesiste çevre ve yol düzenleme çalışmalarına başladık. Tesis içerisinde yaklaşık 8000 m2 olan bağlantı yollarına yine yaklaşık 1800 ton asfalt dökeceğiz.

Katı Atık Tesisleri'nde asfaltma yapılıyor (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Katı Atık Düzenleme ve Bertaraf Tesisleri ekibimizin hızlı ve özverili çalışmaları ile hızla ilerliyor. Tesisin tamamlanması ile birlikte 60 yıldır çözüme kavuşturulmayan bir sorunu çözüme kavuşturmuş olacağız. Edirne Belediyesi olarak sadece merkezde değil, Havsa, Süloğlu, Lalapaşa İlçeleri ve bunlara bağlı köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın da en büyük sorununa çözüm bulmuş olacağız. Bizler, Edirne’yi sadece kent merkezi olarak değil bir bütün olarak düşünüyoruz ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz” şeklinde konuştu.

Katı Atık Tesisleri'nde asfaltma yapılıyor (3)

 89 total views,  2 views today

Next Post

Motosiklet festivaline büyük ilgi

                  Edirne’de bu yıl üçüncüsü gerçekleşen Edirne Motosiklet festivali ilk olarak Karaağaç Mahallesi  Pazarkule yolu kenarındaki  Sella Turcica At Çitliğinde  start aldı. Edirne’de faaliyet gösteren Motosiklet kulüplerinden Adrianapoli Motosiklet kulübü tarafından iki yıldan bu yana organize edilen motosiklet festivalinin üçüncüsü hafta sonunda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp