Kaymakam adaylarından Vali Şahin’e ziyaret

admin

Kuruluştan Kurtuluşa gezi programı çerçevesinde Edirne’ye gelen 100. Dönem Kaymakamlık kursuna devam eden Kaymakam adayları Vali dursun Ali Şahin’i ziyaret ettiler. Ziyarette Edirne Vali yardımcısı Dr. Salih Altınok’ta hazır bulundu.

Kaymakam adaylarından Vali Şahin’e ziyaret (1)

 

 

 

 

 

 

 

İçişleri Bakanlığı Eğitim Daire Başkanı Ahmet Avşar Başkanlığında, Ankara, Eskişehir, Bilecik, Bursa,  Balıkesir, Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’yu ziyaret edecek olan 55 kaymakam adayı Vali Dursun Ali Şahin’i ziyaret ettiler.

Kaymakam adaylarından Vali Şahin’e ziyaret (2)2

 

 

 

 

 

 

 

Kaymakam adaylarını ağırlamaktan mutlu olduğunu ifade eden Vali Şahin, Edirne’nin sadece bir gün gezilip görülecek bir yer olmadığını belirterek, “Edirne tarihi ve doğal güzellikleriyle muhteşem bir şehir.

Kaymakam adaylarından Vali Şahin’e ziyaret (3)2

 

 

 

 

 

 

 

Osmanlı İmparatorluğuna 92 yıl başkentlik yapan Edirne aynı zamanda Balkanların da başkenti konumundadır. Tarihçiler Edirne’yi Bursa’nın oğlu, İstanbul’un babası olarak tabir ederler.  İstanbul’un fethi Edirne’den başlamıştır ve fethi gerçekleştiren Fatih Sultan Mehmet’te Edirne’de doğmuştur. O nedenle Edirne çok önemli ve kutsal bir şehirdir. Sizleri şehrimizde görmekten memnun olduk. Bizlerde sizin gibi bu günlerden geçtik, gelecekte bizlerin yerlerini sizler alacaksınız, ben şimdiden sizlere görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

İçişleri Bakanlığı Eğitim Daire Başkanı Ahmet Avşar, günün anısına Vali Şahin’e hediye verirken, Vali Şahinde Edirnekari tablo hediye etti.

Kaymakam adaylarından Vali Şahin’e ziyaret (1)2

 119 total views,  2 views today

Next Post

Özcan “partimizde üye kaydı sağlıklı değil”

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan ön seçimler konusunda yaptığı açıklamada ön seçimin CHP için demokratik bir yarış olduğunu belirterek şunları kaydetti; “bu seçimde ileriye bakmak lazım uzun vadede ortaya çıkıp mücadele edenler bu seçimde kazançlı çıktı. Seçimden seçime ben adayım diye yola çıkanlar yanıldılar. Partimizde böyle ilk kez üyelerin katıldıkları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp