Kaymaz”Bölgemiz İçin İşbirliğine Hazırız”

admin

Odalar ve Borsalar toplantısında söz alan Keşan Ticaret Borsası Başkanı Necmi Kaymaz, bölgede ekonominin gelişmesi için Ticaret Borsası olarak her zaman ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarını belirterek şunları söyledi. “Bizde halkımızın temsilcileri olarak bölge insanımıza borcumuz olduğu inancındayım. İlçe kaymakamımız ile bölgedeki farklı sektörlere geziler düzenledik. Bunun çok faydalı olduğuna inanıyorum.

necmi kaymaz

Kaymakamımıza bu katkıları nedeniyle teşekkür ediyorum. Bölgemizde daha önceleri izin belgesi iptal edilen işletmeler için onay belgesi sağlandı. Bizler de dünyadaki gelişmeleri üyelerimize aktarmak için fuarlar düzenliyoruz. Hayvancılık konusunda ilimizin Borsa ve ticaret Odalarının düzenledikleri çalıştaylar var. Bunlar devam ediyor. Edirne’deki bu çalıştay tamamlanıp üreticilerin sıkıntılarının ele alınıp modellerle ölçek ve ırklarla ilgili, süt mü et mi sorumumuz var bununla ilgili dosyayı ilgili mercilere iletiyoruz. Biz Keşan Ticaret Borsası Meclisi olarak, yükümlülüğümüz olan bölgemizdeki üreticilerimizin ilimizde gelişip kalkınması için her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız.

 

 188 total views,  2 views today

Next Post

Pehlivan’a Çifte Kupa

T.Ü Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük’ün önerisi ile Tasarım ve Proje Topluluğu “Pehlivan Solar Team” üyeleri tarafından tasarlanan ve üretilen güneş enerjisi ile çalışan elektrikli araba “Pehlivan” ilk kez katıldığı TÜBİTAK tarafından düzenlenen 10. Alternatif Enerjili araçlar yarışlarının güneş enerjili araçlar FORMULA G kategorisinde üçüncü oldu. 11-17 Ağustos 2014 tarihinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp