Kepirtepe mezunu emekli öğretmen İbrahim Geçgel vefat etti

admin

Kepirtepe mezunu emekli öğretmen İbrahim Geçgel vefat etti (1)

 

 

 

 

 

 

 

Arda Meslek Yüksekokulu Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojisi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ünal Geçgel ve Namık Kemal Üniversitesi Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç Dr.Ümit Geçgel ‘in babaları,Kepirtepe Öğretmen Okulu Mezunu Emekli Öğretmen  İbrahim Geçgel 70 yaşında vefat etti.Cenazeye merhumun öğretmen arkadaşları,Trakya ve Namık Kemal Üniversitesi camiası,Ailesi ,yakınları ve Kuzucu Köyü sakinleri katıldı.

Merhumun cenazesi 24 Ağustos 2016 Çarşamba günü, Öğle Namazını müteakip Kutlutaş Fatih Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Yenişehir mezarlığına defnedildi.  Ajans Medya Gurubu olarak Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

 

 

 258 total views,  2 views today

Next Post

Son yarım asrın hikâyesi Edirne'de anlatıldı

            Prof. Dr. Ebubekir SOFUOĞLU Son Yarım Asrın Hikâyesi Projesi kapsamında ilimizde konferans verdi. “Ulusal Gençlik ve Spor Politika Belgesi”nin “Eğitim ve Hayat Boyu Öğrenme”, “Etik ve İnsani Değerler”, “Demokratik Katılım ve Yurttaşlık Bilinci” ve “Gençlik Bilgilendirmesi” temel politika alanlarında yer alan hedefler doğrultusunda Gençlik […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp