KEPİRTEPE’NİN 75. YILI KUTLANDI

admin

Kepirtepe Öğretmen Okulu’’nun 75. Kuruluş yılı kapsamında Tekirdağ Ramada Hotel de düzenlenen etkinlikle anıldı

Tekirdağ’da görev yapan ve emekli olan Kepirtepeliler tarafından düzenlenen geceye büyük bir katılım oldu. Gecede konuşan Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kamu Hukuk Bölümü Ceza Hukuku ve Ceza Mahkemesi Hukuku Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd.Doçent Dr. Ali İhsan Erdağ Kepirtepeli olmanın ayrıcalıklı bir konum olduğunu belirterek 12000’ yakın Kepirtepe mezununun Cumhuriyetin temel taşlarından olduğunu, bununda bir sorumluluk yüklenme anlamına geldiği söyledi.

tekirdağ-kepirtepeliler-buluşması (7)

Her Kepirtepeli’nin ülkesinin temel ilkelerine bağlı BAYRAK , ATATÜRK ve VATAN sevgisi ile yetiştirilmiş, ve bu topluma olan borcunun hizmet etmekle ödeyebileceğini vurgulayarak geceye katılan Kepirtepelilere teşekkür etti.

Tekirdağ’ın seçkin otellerinden olan Ramada Hotel’in ev sahipliğinde birlikte olmanın mutluluğunu yaşayan Kepirtepeliler 75. Yıl coşkusunun gururu ile geceden neşe içinde ayrıldılar.

tekirdağ-kepirtepeliler-buluşması tekirdağ-kepirtepeliler-buluşması (1) tekirdağ-kepirtepeliler-buluşması (2) tekirdağ-kepirtepeliler-buluşması (3) tekirdağ-kepirtepeliler-buluşması (4) tekirdağ-kepirtepeliler-buluşması (5) tekirdağ-kepirtepeliler-buluşması (6)
tekirdağ-kepirtepeliler-buluşması (8) tekirdağ-kepirtepeliler-buluşması (9)

 

 44 total views,  2 views today

Next Post

Sedefçi “Genel Başkanımız Edirne’ye Gelecek”

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Bugün bir Basın toplantısı düzenleyen Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi Kocasinan Mahalle Muhtarı Tahsin Başkan’ın vefatı nedeniyle üzüntülerini belertti ve Ankara’da yaptığı görüşmeler konusunda bilgi verdi. Belediye Meclis Salonunda bir basın toplantısı düzenleyen Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi gündemdeki konuları değerlendirdi. Sedefçi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp