KEREM ARDA: “YALNIZCA SİZİN İTİBARINIZDAN MI TASARRUF OLMUYOR. BU MİLLETİN İTİBARI YOK MU?”

admin

DEVA Partisi İl Başkanı Kerem Arda başta Manavgat olmak üzere ülkenin birçok yerinde çıkan yangınlar hakkında açıklama yapan Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli’nin “Envanterimizde yangın söndürme uçağı yok” demesini büyük bir şaşkınlıkla karşıladığını ifade ederek, “Böyle bir uçak envanterimizde neden yok. Makam arabalarınız var. Makam uçaklarınız var. Danışmanlarınıza kadar her şeyiniz var. İtibardan tasarruf olmaz deniyor, Yalnızca sizin itibarınızdan mı tasarruf olmuyor. Bu milletin itibarı yok mu? Vatanın itibarı kalmadıktan sonra, orayı yöneten insanların itibarının olması hiçbir şeyi değiştirmez, Dünyanın en iyi itibarlı ülkelerine bakarsanız bu şekilde yalnızca üst seviyedeki insanların kendilerini lüks ve şatafat içinde itibar sağladıklarını göremezsiniz. Yönetilemeyen bir ülke var. Üzülüyoruz ama umudumuzu kaybetmiyoruz.

Zaten bu sebeple buradayız. Bu sebeple siyasetin tekrar içindeyiz. İçinde bulunduğumuz sıkıntılardan kurtulmak için siyaset dışında bir çözüm olmadığının da farkındayız. Yalnızca eleştirmekle veya sadece sosyal medyada bazı görüşler dile getirmekle maalesef Türkiye’yi girdiği bu dar boğazdan çıkarmamız mümkün değildir. Bunun için ben gençlerden başlayarak, sırasıyla kadınlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Ben bütün Edirnelileri Gerek Deva Partisi’nde gerekse memleket için dertlenen herhangi bir siyasi partide siyaset yapmaya çağırıyorum. Bizim gidebilecek herhangi bir yerimiz yok. Biz bu vatana sahip çıkmak zorundayız. Biz tüm etnik kökenleriyle, bu ülkenin tüm değerleriyle bir arada yaşamak zorundayız ve bunun yaşanabilecek olanını Deva Partisi olarak biz tüm Türkiye’ye göstereceğiz.” Dedi.

 1,151 total views,  18 views today

Next Post

ETSO’DAN Dimotrov’a Ziyaret

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile Meclis Başkanı M. Emre Alp, Bulgaristan Edirne Başkonsolosu Borislav Dimotrov ve Bulgaristan Edirne Başkonsolosluğu Konsolosluk İşleri Bölümü Konsolosu Atanas Dimov’u ziyaret etti.Ziyarette pandemi sürecinde iki ülkenin ticari ve ekonomik ilişkileri hakkında istişarelerde bulunularak bu süreçte ticari bağların gelişimi adına […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp