Keşan Belediyesi Çocuk Şenliği’ne büyük ilgi

admin

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Keşan Belediyesi tarafından 23 Nisan 2014 Çarşamba günü düzenlenen Çocuk Şenliği çocuklardan büyük ilgi gördü.

KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (12)

Saat 13.00’te Mehmet Gemici Cennet Bahçesinde Keşan Belediyesi Halk Oyunları Ekibi’nin gösterisi ile başladı. Gösteri izleyenler tarafından büyük alkış aldı.

KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (4)

Gösterinin ardından Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaparak şunları söyledi; “Sevgili çocuklar hepiniz bu anlamlı günde belediyemiz tarafından hazırlanan Çocuk Şenliği’ne hoş geldiniz. Tam 94 yıl önce Atatürk yarınları ok güzel görerek demiş ki ilk parlamentonun toplandığı gündür.Atatürk bugünü ülkemizin devletimizin milletimizin geleceği olan siz çocuklara armağan etmiş ve bununla da yetinmemiş dünya çocuklarına armağan etmiş.Barış için sevgi için huzurlu bir ülke için.Nice yıllar çocuklarımızın böyle coşku içersinde bayram kutladığını görmek dileğiyle sizlere iyi eğlenceler diliyorum.Nice bayramlarda buluşmak üzere hepinize sevgiler saygılar sunuyorum.Hoşçakalın.Ben de bir kez daha bayramınızı kutluyorum”

KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (5)

Özcan’ın konuşmasının ardından Romanya’dan gelen Romanya Halk Oyunları Ekibi gösterisini sundu.Bu ekibin oynadığı gelin damat oyununa Keşanlı çocuklar da eşlik ettiler.

Romanya ekibin gösterisi de büyük beğeni topladı.

Ardından gerçekleşen Özel Keşan Eğitim ve Rehabilitasyon Ekibi Halk Oyunları Ekibi’nin gösterisi de büyük beğeni ve ilgi topladı.

Şenlikler çeşitli yarışmalar ve animasyon ekiplerinin gösterileri ile çocukların büyük beğenisini topladı.

KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ

ATÖLYELER DE ZİYARET EDİLDİ.

Keşan Belediyesi tarafından açılan Keşan Belediyesi Çocuk Atölyesi’nde yer alan Seramik,Resim,Ebru Sanatının yer aldığı atölyelerde Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı,4.Mekanize Piyade Tugay Komutan Vekili Albay Kemal Cöne,Keşan

Belediye Başkanı Mehmet Özcan,Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın tarafından ziyaret edildi.

KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (7)

Dınkırcı, ebru çalışması da gerçekleştirdi.

Çocuklarda gün boyunca ,Masal kahramanları eşliğinde Yaratıcı Drama, Tahta Bacak-Palyaço, Seramik,Resim,Ebru sanatının yer aldığı Çocuk Atölyelerini ve balon kıvırma atölyesi,kum boyama atölyelerini, ziyaret ettiler.

KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (8)

7 D ve 9 D Sinemayı da ziyaret ederek film izleyen çocuklar gün boyunca bayramın tadını çıkardılar.

Çocuklar bayram nedeniyle Keşan Belediyesi’ni düzenlediği çocuk şenliği nedeniyle Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’a da teşekkür ettiler. Çocuk Şenliği saat 17.30’a kadar devam etti.


KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (1) KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (2) KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (3)

KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (6)

KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (9) KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (10) KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (11)
KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (13) KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (14) KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (15) KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (16) KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (17) KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (18) KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (19) KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (20) KEŞAN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ (21)

 

 

 

 

 

 

 183 total views,  2 views today

Next Post

Gürkan’ın koltuğu çocuklara emanet

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası dolayısıyla, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın, minik konukları vardı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası dolayısıyla, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın, minik konukları vardı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, minik konuklarını makam odasında ağırlayarak, kendilerine ikramlarda bulundu. Gürkan, minik öğrencilerin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp