Keşan Belediyesince Şehit CAN’ın anısına mevlit

admin

Keşan Belediyesince Şehit CAN’ın anısına mevlit  (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Keşan Belediyesi Ahmet Can’ın Vefatının 40.Gününde Mevlid-i Şerif Okuttu

21Temmuz 2016 günü Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde teröristlerle girişilen çatışma sonucu şehit olan Keşanlı Özel Harekat Polisi Ahmet Can’ın vefatının 40.günü olan 31 Ağustos 2016 Çarşamba günü Keşan Belediyesi’nce mevlidi şerif okutuldu.

Hersekzade Ahmet Paşa Camii bahçesinde okunan mevlide Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Göksel Demiralp, Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Salim Şevik ve Cengizhan Aktan ile Ahmet Can’ın ailesi ve yakınları ile Keşanlı vatandaşlar katıldılar.

Keşan İlçe Müftüsü İsmail Hergül ile Hasan Özkan, Ali Gücüyener, Ferdi Genç ve Sadettin Taylan tarafından okunan Mevlid-i Şerif’in ardından konuklara Keşan Belediyesi tarafından, pilav, ayran, helva ve mevlit şekeri ikram edildi.

Keşan Belediyesince Şehit CAN’ın anısına mevlit  (1)

 105 total views,  2 views today

Next Post

Halısaha turnuvasında Esetçe Köyü birinci oldu

              Keşan ilçesinde 5. Kılınç tekstil Halı Saha köyler arası turnuvası Esetçi ile Tekmen arasında yapılan son maçla tamamlandı. Bu maçta  Esetçe rakibi  Türkmen’i  4-2  mağlup ederek  kupanın sahibi oldu.                 5.Kılınç Tekstil köyler arası halısaha futbol […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp