Keşan Belediyesi’nden doğalgaz bilgilendirmesi konusunda işbirliği

admin

Keşan Belediyesi'nden doğalgaz bilgilendirmesi konusunda işbirliği (1)

 

 

 

 

 

 

 

Makine Mühendisleri Odası Keşan Temsilcilik Başkanı Mehmet Ali Şahin ve Makine Mühendisleri Odası Edirne Şube Yönetim Kurulu Üyesi Tanju Şapçı, 29 Temmuz 2016 Cuma günü Keşan Belediye Başkanı Vekili Mitat Beyazoğlu’nu ziyaret etti.

Beyazoğlu, saat 15.30 sıralarında gelen misafirlerini Başkanlık Makamı’nda ağırladı.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Vekili Beyazoğlu, Keşan’da GAZDAŞ ekipleri tarafından doğalgaz altyapı çalışmalarının devam ettiğini bildirdi ve bu aşamayla entegre şekilde başlayacak hanelerin doğalgaza geçişi ile ilgili Keşan Belediyesi, GAZDAŞ ile Makine Mühendisleri Odası Keşan Temsilciliği’nin işbirliği içinde çalışacağını dile getirdi.

Keşan Belediyesi'nden doğalgaz bilgilendirmesi konusunda işbirliği (2)

 

 

 

 

 

 

 

Keşan’da doğalgaz hattı döşeme çalışmalarının çok hızlı şekilde devam ettiğini, çalışmalarda yılsonunda kadar %50’lik bir altyapı döşemesi yapılacağını GAZDAŞ İl yetkilerine dayandırarak bildiren Mitat Beyazoğlu, altyapıdan sonra serbest makine mühendislerinin dâhil olacağı üst yapı döşemelerine başlanacağını bildirdi.

Beyazoğlu, Makine Mühendisleri Odası’nın hem doğalgaz kullanımı hem de üst yapı döşemeleri hakkında vatandaşların doğru bilgilenmesi adına çalışma yapacağını aktardı. Mitat Beyazoğlu, Keşan’da konuyla ilgili yerel firmaların doğalgaz döşeme işine ilişkin gerekli yetkilendirmeleri de alacağını ve önümüzdeki günlerde doğalgazla ilgili daha detaylı bilgilendirmelerin yapılacağını ifade etti.

Keşan Belediyesi'nden doğalgaz bilgilendirmesi konusunda işbirliği (3)

 

 

 

 

 

 

 

Şahin de ziyarette 3 Ağustos 2016 Çarşamba günü GAZDAŞ yetkilileri tarafından Keşan’da doğalgaz işi yapacak firmalar ve serbest makine mühendislerine yönelik bir bilgilendirme toplantısı yapılacağını kaydetti.

Mehmet Ali Şahin, toplantının Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacağını ve saat 14.00’te başlayacağını aktardı.

 

 89 total views,  5 views today

Next Post

ÇAKIR'a Engelliler Federasyonu'ndan plaket

              Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır’a, Fiziksel Engelliler Federasyonu Başkanı Nedim Kılıç, derneği adına teşekkür plaketi takdim etti.               Fiziksel Engelliler Federasyonu Başkanı Nedim Kılıç ve Edirne Bedensel Engelliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Gültekin, Kültür ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp