Keşan belediyesinden seçim için ücretsiz taşıma

admin

    KEŞAN BELEDİYESİ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ’NDE SAHİLLERDEN

OY KULLANMAK İSTEYEN VATANDAŞLARI ÜCRETSİZ TAŞIYACAK

 

Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, 7 Ağustos 2014 Çarşamba günü yaptığı açıklamada, sahillerde yaşayan ve 10 Ağustos 2014’te yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullanmak isteyenler ile ilgili ulaşım konusunda izleyebilecekleri yollar konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

MEHMET ÖZCAN

Özcan, şunları söyledi: “Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullanmak isteyen vatandaşlarımız için Erikli, Yayla ve Mecidiye Sahili ile Keşan merkezden 09.00-17.00 saatleri arasında her saat başı ücretsiz servis imkânı sağlanacaktır.

Vatandaşlarımız oy pusulalarını göstererek Mecidiye, Erikli kooperatifi ve Danişment ile Yayla kooperatifi araçlarına ücretsiz olarak binecektir.

Mecidiye Sahili’nde tatilini geçirmekte olup oy kullanmak isteyen vatandaşlarımız için sahil hattında Keşan Belediyesi’ne ait 22 FF 863 plakalı mavi renk otobüs yine sabah 09.00’da Mecidiye Sahili’nden başlayarak 17.00’a kadar Keşan-Mecidiye arasında her saat başı servis yapacaktır.

Erikli Sahili’nden ücretsiz olarak kalkacak Erikli Kooperatifi’ne ait araçlar Yıldız Market önünden kalkacaktır.

Yayla Sahili’nden ücretsiz olarak kalkacak Danişment, Yayla koperatifine ait araçlar, Yayla Sahili merkezinde bulunan pazaryerinden kalkacaktır.

Keşan merkezden Erikli, Yayla ve Mecidiye sahiline her saat başı kalkacak araçlar Keşan Atatürk Parkı yanından kalkacak olup, oyunu kullanan vatandaşlarımız oy pusulalarını göstererek ücretsiz faydalanacaklardır.”

 

 94 total views,  2 views today

Next Post

Edirne SGK’dan İl Milli Eğitim Personeline Eğitim

Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde, Edirne İl veİlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile bağlı okul müdürlükleri personeline, kısa vadeli sigorta kolları iş ve işlemleri ile ilgili olarak E-Ödenek Programıve Çalışılmadığına Dair Bildirim Girişleri konularında 7 Ağustos Perşembe günü İl Müdürlüğü toplantı salonunda eğitim verildi. Ayrıca eğitim esnasında Kurumun işlemlerine yönelik katılımcılar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp