Keşan Belediyesi’nin 23 Nisan etkinliklerine büyük ilgi

admin

Keşan Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 23 Nisan 2015 Perşembe günü Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde çocuklara yönelik etkinlikler düzenledi.

Saat 13.00 sıralarında başlayan etkinliklerde ilk olarak Tiyatro Monimol tarafından “Masalını Unutan Çocuk” adlı tiyatro gösterisi sahnelendi. Etkinlikte ayrıca yaratıcı drama etkinlikleri, çocuk şarkılarıyla dans oyunları, tahta bacak, hayal kahramanları, çocuk atölyeleri, balon atölyesi, kum boyama, zumba kids party, yüz boyama, Keşan Belediyesi çocuk sanat grubu resim sergisi, yarışmalar ve hediye dağıtımı da yer aldı.

Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan ve protokol üyeleri etkinliklerin bir bölümüne katılıp çocuklarla fotoğraf çektirip etkinliklerle ilgili bilgi aldı.

Etkinlikler, saat 17.00’ye kadar sürdü.

 

 

KEŞAN BELEDİYESİ NİN 23 NİSAN GÖSTERİLERİ (1) KEŞAN BELEDİYESİ NİN 23 NİSAN GÖSTERİLERİ (2) KEŞAN BELEDİYESİ NİN 23 NİSAN GÖSTERİLERİ (3)

 

 8 total views,  2 views today

Next Post

Dostluk her şeyden önemli

  Son günlerde Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile MHP Edirne Milletvekili Adayı  Gürsel Şimşek arasında  gerginlik  yaratabilecek, dostluğu zedeleyen sözler Edirnelilerce hoş karşılanmıyor.  Türkiye’de  dostluğun, çağdaşlığın, uygarlığın mutlu insanların merkezi olan  huzurlu kent Edirne’ye bu gereksiz tartışmalar yakışmıyor. Her iki taraf da Saraçlar Caddesinde kurulacak bir seçim standı nedeniyle […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp