Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü, Yeni Binasına Taşındı

admin

Edirne’nin Keşan ilçesinde İlçe Sağlık Müdürlüğü ile AÇSAP (Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi), uzun bir süredir atıl durumda duran ve yapılan tadilat sonunda kullanılabilir bir hale gelen Eski 2 No’lu Sağlık Ocağı binasına taşınarak hizmet vermeye başladı.
Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü ile AÇSAP’ın eşyalarının tamamına yakını Eski 2 No’lu Sağlık Ocağı binasına getirildi.
İlçe Sağlık Müdürü Ergün Kurtar, Toplum Sağlığı Merkezi’nin de birkaç gün içerisinde taşınacağını söylediği Eski 2 No’lu Sağlık Ocağı binasında hizmet vermeye başladıklarını söyledi. Kurtar, daha önce de belirttiği gibi iki kurum arasında herhangi bir sorun olmadığını ve kendilerinin Keşan’a daha iyi hizmet verecek bir Diş Sağlığı Merkezi için taşındıklarını vurgulayarak, binanın çevre düzenlemesi haricinde eksiğinin kalmadığını ifade etti.
Uzun bir süredir atıl durumda bırakılan ve geleceği için çok sayıda planlar yapılan Eski 2 No’lu Sağlık Ocağı binası tekrar aktif konuma getirildi.
(TB)

 320 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Üniversitesinden Öğrencilerimizi Destekliyoruz Projesi

Trakya Üniversitesi maddi imkanları kısıtlı olan öğrencilere yardımda bulunmak üzere “Öğrencimizi destekliyoruz” projesi başlatıyor. 2013 yılı Ocak ayından itibaren gönüllü olan personelin maaşlarından yapılacak kesintilerle maddi durumu iyi olmayan öğrencilere maddi destek verilecek. Trakya Üniversitesinden yapılan açıklamada, üniversitemizin öğretim elemanları ve idari personelinin söz konusu projede bireysel katkılarının bir araya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp