Keşan ve İpsala Tuncay Aytın ve Ekibi diyor

admin

Sarı listeyle Edirne Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliğine yeniden aday olan mevcut başkan Tuncay Aytın ve ekibi Edirne ve çevre köylerinden sonra Keşan ve İpsala bölgesinde de yoğun bir ilgi ile karşılandı.

Göreve geldikleri günden beri dürüst ve şefaf yönetim anlayışıyla üyelerinin menfaati için çalışan Tuncay Aytın ziyaret ettiği Keşan’ın Çobançeşme Köyünde yaptığı kahve konuşmasında;’’damızlık birliğimiz her zaman üyelerimizin yanında olmuştur, olmaya da devam edecektir. Çünkü birliğimiz sadece Edirne’de örgütlü olan değil, tüm Türkiye de geniş hizmet ağı olan bir birliktir. Üreticinin sorunlarını hep birlikte her ortamda dile getiriyoruz. ‘’Birlikten Güç Doğar’’ düşüncesiyle hareket ediyor, yaptığımız her işin, attığımız her imzanın da arkasındayız diyoruz. Her kurumun borcu olduğu gibi birliğimizin de vardır. Alacağımız borcumuzun 2 katıdır. Birliğimizi itibarsızlaştırmaya çalışanlara 18 Mart günü saygı değer üyelerimiz cevap verecektir’’ dedi.

Edirne’den Sonra Keşan’a da ‘’ Satış Reyonu Açılacak’’

Küpeleme, Veterinerlik hizmetleri dışında üreticinin ve özellikle üyelerinin yetiştirdiği hayvanları değerinin üzerinde alacaklarını ve tüketiciye ucuza satacaklarını söyleyen Aytın; ‘’birliğimizin döngüsünü sağlıklı bir şekilde sağlamak amacıyla üreticimizin ineği veya danasını pahalıya alıp, tüketiciye de ucuza satacağız. Tüketicimiz de hem ucuza yiyecek hem de sağlıklı et almış olacak. Ayşekadında dükkânımızı 2 aydır tuttuk, içerisinin dekorasyonunu yaptıktan sonra açılışı yapacağız. Buradan sonra da Keşan merkezde bir dükkan açacağız’’ dedi.

Keşan, İpsala ve Enez’den Sarı Listeye Tam Destek

Hafta sonu tüm yönetim kurulu adayları ile köy köy gezen ve üyelerinin yakın ilgisi ile karşılaşan Aytın; muhtarlarımıza, kooperatif başkanlarımıza ve tüm emekçi üreticilerimize ayrı ayrı teşekkür ederim. Biz öz eleştiri yapmak gerekirse İpsala ve Keşan bölgesinde görev verdiğimiz yönetimdeki arkadaşlar üyelerimizle ilgilenmemişler ve sıkıntılar yaşatmışlar. Biz bunları tespit ettik, en kısa zamanda bu bölgemizde yeni arkadaşlarımızla köy köy ilgileneceğiz. Çobançeşme, Pazardere, izzetiye, Sultanice, beğendik yenimuhacır ve adını sayamadığımız tüm köylerimize teşekkür ediyorum’’ dedi.

 110 total views,  2 views today

Next Post

Meriç’te İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’u Anma Programı

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’u Anma Programı Gerçekleştirildi. , Meriç Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenen 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü 97. Yılı ve Mehmet Akif ERSOY’u Anma Programına Meriç Kaymakamı Erinç DEMİR,Meriç Belediye Başkanı Nihat Yörük,Küplü Belediye Başkanı Salih Derin,  Meriç Ziraat Odası başkanı Ömer Ergin, İlçe […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp