Keşan’da Bayramlaşma

admin

EDİRNE Ajans Haber Merkezi // 

Kurban Bayramı nedeniyle Keşan’da resmi bayramlaşma töreni Köşk Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. 12.30-13.00 saatleri arasında yapılan bayramlaşma törenine; CHP Edirne Milletvekili ve CHP Genel Başkan Başdanışmanı Doç Dr. Okan Gaytancıoğlu ve CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Keşan 4. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Albay Öztürk Mustafa Yalçın, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, AK Parti Edirne eski Milletvekili Prof. Dr. Necdet Budak, Keşan İlçe Jandarma Komutanı J.Üstm. Abdullah Erdoğan, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Zafer Akcan, Yenimuhacir Belediye Başkanı Recep Ordu, Beyendik Belediye Başkanı Nuran Uslu, Keşan Belediyesi Başkan yardımcıları Salim Şevik ve Cengizhan Aktan, Keşan Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Hasan Boz, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve oda ile dernek temsilcileri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

Bayramlaşma töreninde Keşan Kaymakamı Nuri Özder’in izinli olması ve Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız’ın programı olması nedeniyle bayram konuşmasını Keşan’a yeni atanan 4. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Albay Öztürk Mustafa Yalçın yaptı.

 

Yalçın konuşmasında şunları söyledi: “Çok kısa bir zaman önce Keşan’a Tugay Komutanı olarak atandım. 29 Ağustos’tan beri Keşan’da görev başındayım. Gelir gelmez 30 Ağustos Zafer Bayramı şimdi de Kurban Bayramı kutlamalarına katılıyorum.

 

Bugün kışlalarımda sabahtan beri sizlerin bize emaneti olan Mehmetçiklerimizi dolaştım. Onların gözlerindeki pırıltıyla yüreklerindeki vatan aşkını gördüm. Onların selamlarını ve bayram kutlama dileklerini sizlere iletmeyi boynuma bir borç biliyorum. Keşan Kaymakamı Nuri Özder’in izinli olması, yerine bakan Uzunköprü Kaymakamı’nın program değişikliği nedeniyle buraya katılamaması sebebiyle, konuşma görevi bana tevdi edildi. Bu konuşmayı yapmak ve Keşan’da olmaktan dolayı çok mutluyum. Görev hayatım boyunca Trakya’da görev yapamamanın üzüntüsünü yaşarken Tugay Komutanlığıyla nasip olan Trakya görevi aile bağlarımın da Trakya ile ilişkili olması nedeniyle beni çok mutlu etti. Keşan gibi güzide bir ilçede görev yapmak beni çok gururlandırıyor. Tüm içten duygularımla Kurban Bayramınızı kutluyorum. Çok güzel bir katılım var programa. Bayramlarla başlayan görev süremin bayram tadında geçeceğini düşünüyorum. Biz Türk ordusu olarak Mehmetçiklerimizle beraber zafer için her zaman hazırız. Herkesin bayramı kutlu olsun. Sizlerle beraber olmak çok güzel. Ben de burada olduğum için çok mutluyum. Daha nice güzel bayramlara erişmek dileğiyle.

Resmi bayramlaşmanın ardından protokol mensupları tarafından çeşitli ziyaretlerde bulunuldu ve bayramlaşma yapıldı.

 587 total views,  2 views today

Next Post

Keşan Protokolü'nden Kıbrıs Gazisi Ali Biçer’e Bayram Ziyareti

EDİRNE Ajans Haber Merkezi (0284 214 24 049 // Kurban Bayramı nedeniyle Kıbrıs Gazisi Ali Biçer, Keşan Protokolu tarafından  ziyaret edilerek bayramı kutlandı. Keşan 4.Mekanize Piyade Tugay Komutanı P.Albay Öztürk Mustafa Yılmaz,Keşan Belediye Başkanı Opr.Dr. Mehmet Özcan, Keşan İlçe Emniyet Müdürü  ZaferAkcan, Keşan İlçe Jandarma Komutanı  J.Üstgm.Abdullah Erdoğan ve Keşan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp