Keşan’da CHP’li Mehmet ÖZCAN Yeniden Başkan

admin

 

Keşan’da geçen dönem de Belediye Başkanlığını yürüten CHP Keşan Belediye Başkan Adayı 2014 yerel seçimlerinde Keşanlı seçmenlerin büyük desteğiyle tekrar Belediye Başkanı oldu.

MEHMET ÖZCAN‘DAN SEÇİM SONUCU DEĞERLENDİRMESİ “SAYENİZDE KEŞAN BANA VE CHP’YE SEÇİMDEN 3. KEZ ZAFERLE ÇIKMAYI NASİP ETTİ”

mehmet özcan zafer yürüyüşü-seçim sonucu-keşan

Keşan’da başkanlık seçimini büyük bir farkla kazanan CHP Keşan Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, seçim sonuçlarının açıklanmasından sonra başkanlık seçimine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

mehmet özcan zafer yürüyüşü-seçim sonucu-keşan (2)

Partililer ve halkın tezahüratları ile seçim bürosu önünden hareket ederek Keşan’da zafer turu atan ve balkon ve evlerinden çıkan vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılanan Özcan, seçim bürosu önüne geldiğinde bir konuşma yaptı.

mehmet özcan zafer yürüyüşü-seçim sonucu-keşan (3)

 

Seçimi kazanmasında destek veren herkese teşekkür eden Mehmet Özcan, “2004’te bu bayrağı devraldım hiç aşağı düşürmedim. Sayenizde yine yükseklere diktim. Bizden sonra gelenlerde bu bayrağı en yükseklere dikecekler. 1 aydan bu yana çok yoğun bir seçim dönemi geçirdik. Beraber sokaklarda yürüdük ve üşüdük. Yılmadık ve inancımızı kaybetmedik. Sayenizde Keşan bana ve CHP’ye seçimden 3. kez zaferle çıkmayı nasip etti.

mehmet özcan zafer yürüyüşü-seçim sonucu-keşan (1)

Hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz de şimdi 2004’te başladığımız yerden daha büyük bir heyecanla daha büyük bir şevk ve enerjiyle sizler için çalışmaya devam edeceğiz. Yeni ekibimizle sizler için çalışmalar yürüteceğiz. Allah hepinizden razı olsun. Yeter ki ülkemiz ve bölgemiz daha ileri gitsin. Ülkemiz ve bölgemiz için taş taş üstüne koyanın ellerinden öperiz. Çok çalıştık ve yorulduk ama sevgi selini yanımıza aldık. Bundan daha büyük mutluluk olabilir mi? Bundan sonra varımızı da yoğumuzu da paylaşacağız. Keşan’ı daha ileri götürmek için gücümüzü de paylaşacağız. Seçim bürosu önünde son 10 günden beri hep buluşuyoruz. 2019’da da burada buluşacağız. Hepiniz yoruldunuz şimdi az da olsa dinlenme zamanı. Yarın hemen belediyeye gidiyoruz. Hepinizi de oraya bekliyorum, sağolun.”

 

mehmet özcan zafer yürüyüşü-seçim sonucu-keşan (5)

 

KEŞAN-CHP-MEHMET ÖZCAN

 

 

 

 

 37 total views,  2 views today

Next Post

Gürkan, Bir kez daha CHP’nin başarısını tescilledi

Genel Seçimlerde halkın büyük desteğiyle CHP’den 1.sıra milletvekili seçilen Recep  Gürkan başarıdan başarıya koşuyor…  CHP Genel Merkezi tarafından Edirne’de Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Recep Gürkan, eski Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin engellemelerine  rağmen tahriklere kapılmadan, soğuk kanlılığını koruyarak, profesyonel bir seçim çalışmasıyla, en yakın rakibi olan AKP’ye de fark atarak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp