Kılıçdaroğlu 20 Şubatta Edirne’de

admin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geçmiş olsun dileklerini sunmak ve selden zarar gören bölgelerde inceleme yapmak için 20 Şubatta Edirne’ye geliyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 20 Şubat günü İstanbul ve Trakya bölgesindeki belediye başkanları ile birlikte Edirne’yi ziyaret edecek. Kılıçdaroğlu Edirne ziyareti sırasında  sel felaketi nedeniyle Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret ederek  geçmiş olsun diyecek ve konu hakkında belediye başkanından bilgi alacak.

kemal kılıçdaroğlu (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

SELDEN ZARAR GÖREN BÖLGELERİ GEZECEK   

Kılıçdaroğlu belediye ziyareti sonrası yanındaki belediye başkanları ile birlikte selden zarar gören bölgeleri ve Karaağaç mahallesine giderek nehir taşkınlarından etkilenen vatandaşlarla görüşüp sorunlarını dinleyecek.

Edirne ziyareti sonrası Tekirdağ’a geçecek olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu burada belediye başkanları, partili bölge milletvekilleri ve partililerin katılacağı toplantıya katılacak.

Tekirdağ’da yapılacak toplantıya Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’da katılacak. Gürkan Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile birlikte Tekirdağ’daki toplantıya gidecek.

 18 total views,  2 views today

Next Post

Can; “üyelerimize hizmetimiz artarak devam edecek”

Edirne Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Ayhan Can Mali kongre sonrası yaptığı açıklamada. Mali kongreyi esnafların bugüne kadar görülmeyen büyük bir katılım ile gerçekleştirdiklerini, daha önceki yıllarda ilk mali genel kurulun yapıldığı günde çoğunluk sağlanamadığı için bir sonraki haftada gerçekleştiğini, yapılan genel kurulda böyle bir sıkıntı yaşanmadığını,  esnafların kongreye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp