Kılıçdaroğlu CHP İl Binasının açılışını yaptı.

admin

Edirne ve ilçe Belediye Başkanlarının yaptığı hizmetlerin açılış törenlerine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun son durağı CHP Edirne İl Binası’nın açılış töreni oldu.

Buradaki törene; CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP Edirne Milletvekilleri Erdin Bircan ve Okan Gaytancıoğlu, CHP Tekirdağ Milletvekilli Faik Öztrak, CHP Kırklareli Milletvekili Turabi Kayan, CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ve Bülent Öz, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, CHP Merkez İlçe Başkanı Fevziye Kirezci, CHP Edirne Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, CHP Gençlik Kolları Başkanı Nedim Mercan, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, ilçe belediye başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Türkiye’de örnek gösterilen il binasının açılış törenine katılan Kılıçdaroğlu, başta parti yöneticileri, üyeleri ve Edirnelilerin büyük ilgisiyle karşılaştı. Açılış töreni öncesinde bir konuşma yapan Genel Başkan Kılıçdaroğlu, 80 Milyona sözü olduğunu, CHP iktidarında ilk 4 yıl içersinde terörün biteceğine vurgu yaparak sözlerine şöyle devam ertti; Diyorlar ki Nasıl bitireceksin?’ Bakın biz terörü, akılla, irfanla, birikimle ve insan sevgisiyle bitireceğiz. Terörü, demokrasi ile, özgürlükle bitireceğiz. bu ülkenin topraklarında terör yerine artık barış olmalı.” Dedi. Daha sonra İl Binasının açılışı gerçekleşti. Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler il binasını gezerek incelemelerde bulundular. Kılıçdaroğlu daha sonra Edirne’den ayrıldı.

 190 total views,  2 views today

Next Post

"Demek ki hayal değilmiş"

04.11.2017 Cumartesi Sabahı  itibarıyla  Çöplerimiz  Yeni Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisi’nde  “Demek ki hayal değilmiş” Geçtiğimiz hafta sonu (3 Kasım 2017 Cumartesi) Edirne’ye gelerek, Edirne merkez ve ilçelerde bir dizi açılış gerçekleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne’de EDİRNE KATI ATIK DÜZENLİ DEPOLAMA VE BERTARAF TESİSİ”nin açılışını yaptı. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp