Kılıçdaroğlu, Edirnelilere seslenecek ve Geceyi Edirne’de geçirecek

admin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün CHP Edirne İl Başkanlığı tarafından 03 Mart Pazartesi günü saat: 15:30’da Selimiye  Meydanında düzenlenecek mitingde Edirnelilere seslenecek. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geceyi de Edirne’de geçireceği bildirildi.

kemal-kılıçdaroğlu

 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 3 Mart Pazartesi günü saat: 15:30’da Selimiye Meydanında düzenlenecek olan mitingle Edirnelilere seslenecek.

recep-gürkan-kemal-kılıçdaroğlu

Uzun bir süredir Edirne’ye gelmesi beklenen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  Selimiye Meydanından ülke gündemine dair ve Edirne’ye dair yapacağı konuşmalarla halka seslenecek. Pazartesi günü  saat 15.30’da Selimiye Meydanında düzenlenecek mitinge çok sayıda Edirnelinin katılması bekleniyor.

kemal_kılıçdaroğlu

Bu arada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yapılacak mitingin ardından Edirne’de kalacağı da öğrenildi.

 

 48 total views,  2 views today

Next Post

Süloğlu Avcılar Derneği Yeni Yönetimini Seçti

Süloğlu Avcılar Derneğinde Oğuz ALADA dönemi başladı. Geçtiğimiz hafta sonunda Süloğlu Avcılar Derneğinde yapılan Süloğlu Avcılık ve Atıcılık İhtisas Derneği Genel Kurulu yapıldı. İki listenin mücadele ettiği genel kurulda, Oğuz ALADA ile İlkay NUREL’in listeleri mücadele etti. Katılımın oldukça yüksek olduğu Avcılar Derneği yönetimi seçiminde 155 delege oy kullandı. Yapılan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp