Kılıçdaroğlu’na Edirne’den tam destek!

admin

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı Kurultay Delegeleri ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’la birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve genel başkan yardımcılarını ziyaret etti.

Örgütlerden Sorumlu genel başkan yardımcısı Tekin Bingöl ve Yerel Yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı Seyit Torunu ziyaret ettikten sonra Cumhuriyet Halk partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu TBMM deki makamında ziyaret eden CHP Edirne İl Başkanı ve kurultay delegesi Fevzi Pekcanlı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kurultay delegeleri Merkez ilçe Başkanı Ediz Ün, Uzunköprü ilçe başkanı Özlem Becan,İpsala İlçe Başkanı Ahmet Uğraş Uybaş, Geçmiş Dönem Uzunköprü ilçe Başkanı Yakup Atalay, Özge Yağcılar’la  birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, TBMM’de ki makamında ziyaret ederek 3-4 Şubat 2018 günü yapılacak olan 36. Olağan Kurultayında Kemal Kılıçdaroğlu’na başarılar dileyerek destek verdiklerini söylediler.

Ziyaret sonrasında açıklama yapan il başkanı Pekcanlı” Genel başkanımıza kurultay öncesi güven ve destek verdik. Genel başkanımızın tüm Edirne’lilere selamları var” dedi.

 

 

 

 72 total views,  2 views today

Next Post

Batının dayatma sistemiyle eğitimde başarılı olunmaz

Okulların yarıyıl tatiline girmesi vesilesi ile bir açıklama yapan Saadet Partisi İl Başkanı Ali Demirkıran, Ülkemizdeki eğitim sisteminin Batı’nın dayattığı bir sistem olduğuna dikkat çekti.  Ali Demirkıran, “Eğitim toplumun en önemli meselelerinin başında gelir. Eğitimin önemini bilmemenin faturası ağır olur” açıklamasını yaptı. Yüce kitabımızın ilk ayetinin  “OKU” olduğuna işaret eden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp