Kılıçdaroğlu’na Süloğlu’nda büyük ilgi

admin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Edirne’de CHP’li Belediyelerin yaptığı yatırımların açılış törenlerine katıldı. İlk olarak Keşan’da açılış törenine katılan Kılıçdaroğlu’nun bir sonraki durağı Uzunköprü oldu. Kılıçdaroğlu’nu çiçeklerle karşılayan Uzunköprü’lülerin Genel Başkana ilgisi büyük oldu. Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla Uzunköprü’de gerçekleşen açılış töreninin ardından Genel Başkan saat: 14.00’te Havsa’da düzenlenen açılış törenine katıldı. Buradaki törenden sonra Kılıçdaroğlu daha sonra Saat:15.00’te Süloğlu ilçesine hareket etti.   Süloğlu ilçesinde halkın büyük ilgisiyle karşılaşan Genel Başkan, Vatandaşları selamladı.  İlçe halkı CHP Genel Başkanının olduğu kareye girip fotoğraf  çekerek o anı ölümsüzleştirdi.  Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Orman Kıran, Belediye çalışanları, parti yöneticileri, vatandaşlar birlikte Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ilçede çiçeklerle karşıladı.

 

Buradaki Açılışa, Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Seyit TORUN, CHP Edirne Milletvekilleri Okan GAYTANCIOGLU, Erdin BİRCAN, CHP Tekirdağ Milletvekilleri, Edirne Belediye Başkanı Recep GÜRKAN, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ALBAYRAK, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İŞBİLEN, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, İlçe belediye başkanları, CHP il başkanları, CHP Süloğlu ilçe Başkanı Önder CİN, mahalle ve köy muhtarları, STK Temsilcileri ve Süloğlu’lu vatandaşlar katıldı.

Buradaki törende bir konuşma yapan Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, göreve geldiği ilk günden bu yana ilçede yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ormankıran; Sevgili Süloğlu’lu Hemşehrilerim;  Göreve Geldiğim Günden Beri Kendim,Eşim ve Çocuklarım İçin Ne İstiyorsam Sizler İçinde Aynı şeyleri istiyorum. Birlikte Daha Güzel Bir Süloğlu için Çalışacağız. Herşey Süloğlu ve Süloğlu Halkı İçin.” Dedi.

 

Daha sonra burada konuşan Kılıçdaroğlu, “Bakın zorla Belediye başkanlarını istifa ettirdiler. Sizler de görüyorsunuz ve tanıksınız. Televizyonlardan da izlediniz. Zorla Belediye Başkanlarını istifa ettirdiler. Şantaj yapıldı. Savcı gösterildi. Hapishane gösterildi. Karakol gösterildi. İstifa ettirildiler.  Bir belediye başkanını hangi partiden olursa olsun zorla, tehditleri şantajla görev süresi dolmadan istifaya zorlamak demokrasiyle bağdaşmaz. Sonra dediler ki; “Biz zorla istifa ettirdik. Şimdi CHP de bunu yapsın. Yani CHP gereğini yapsın dediler. Biz başarılı bütün belediye başkanlarımızı gidip tek tek ziyaret ediyoruz ve onları bu başarılarından dolayı kutluyoruz. Niye onları istifaya zorlayayım. Onları göreve getiren sizlersiniz. Görevden alacak ta yine sizlersiniz. Belediye Başkanımız Mehmet Ormankıran’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.” Dedi. 

Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na Atatürk portreli bir çerçeve armağan etti.  Daha sonra Kılıçdaroğlu, Belediye Başkanı Ormankıran ve beraberindekiler Çok amaçlı Kültür merkezi, ve içme suyu şebekesinin temel atma töreni için hep beraber butona bastılar. Buradaki törenin ardından Kılıçdaroğlu, Edirne’ye hareket etti.

 142 total views,  2 views today

Next Post

Kılıçdaroğlu, “Recep GÜRKAN’la GELECEKTE de BERABERİZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kendisini Edirnelilerle buluşturan Başkan Gürkan’a teşekkür ederek, “Onun sadece bu süre içinde değil, gelecekte de güzel hizmetleri olacak. Gelecekte de hizmetler verecek. Edirne ile gurur duyuyorum. Bütün Türkiye Edirne ile gurur duyuyor. Edirneliler olağanüstü güzel demokrasi dersi verdiler. Demokrasiden yana oy kullandılar, ortak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp