Kır “Terörden En Çok İşçilerimiz Üzüntü Duyuyor”

admin

Türk İş’e bağlı Teksif Sendikası  Genel Başkan Yardımcısı Metin Kır, ülkede huzur ortamının devamını en çok çalışan kesimin işçilerin arzuladığını  belirterek” Siirt ili Pervari ilçesinde meydana gelen helikopter kazasında 17 askerin şehit olması  ülkede büyük üzüntü yarattığını  belirterek” Vatan savunması için giden gençlerimizin birbiri ardına   şehit haberlerinin gelmesi , ülkenin dört bir yöresine şehit cenazelerinin gitmesi ülke huzuru için endişemizi   üzüntümüzü arttırıyor. Ülkede huzur ve güven ortamı yaratılması için en büyük katkıyı işçi kesimi yapmaktadır.

Türk İş ve ona bağlı Teksif Sendikası  olarak, ülkemizde devam eden terörün  bir an önce son bulmasını arzuluyoruz. Yönetim  ve çalışan işçilerimiz olarak   bunun sağlanmasında, yasaların hakim kılınmasında  üzerimize düşeni yapıyoruz.

Ülkemizin huzuru, işçi barışının sağlanmasında da önemli bir etkendir.Bu huzuru bozmak isteyenler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da isteklerine kavuşamayacaklardır.

Helikopter kazasında bölgemizden iki şehidin olması üzüntümüzü ziyadesiyle arttırmaktadır. Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet, kederli ailelerine ve Silahlı Kuvvetlerimize baş sağlığı dileklerimizi bildirir .ülkemizde terör olaylarının ve  şehit cenazelerinin  son bulması dileklerimizi sunarız”  dedi.

 239 total views,  2 views today

Next Post

“Millet Olarak Acımız Büyüktür”

Edirne Belediye Başkanı Hamdi SEDEFÇİ, Siirt’in Pervari İlçesi’nin kırsal kesiminde Jandarma’ya ait sikorsky tipi helikopterin düşmesi sonucu şehit düşen 17 askerimiz için başsağlığı mesajı yayınladı. Edirne Belediye Başkanı Hamdi SEDEFÇİ, yayınladığı mesajda “Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.“ dedi. Sedefçi, Vatanı koruma görevini yerine getiren ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp