Kıray ve yönetimi CHP’de

admin

DSCN5093

 

 

 

 

 

 

 

 

Kızılay Edirne Şubesi Eski Başkanı Av. Metin Kıray ve Yönetim kurulu üyeleri  CHP’ye üye oldu

CHP Merkez İlçe Başkanlığına Gelen Av. Metin Kıray, Fuat Ozan, İbrahim Özdobaç , Yaşar Taş ve Hasan Yıldırım CHP Üyesi oldular.

1974 yılında CHP Gençlik Kolları üyesi olarak CHP ye üye olduğunu söyleyen Kıray “ bu benim partime 4. Üyeliğim.Gençlik kolları üyeliği ile başladığım partililiğim  1980 darbesinde Merkez İlçe Yönetim Kurulundayken partilerin kapanması sonucunda düştü.

DSCN5101

 

 

 

 

 

 

 

 

1988 yılında SHP’ye üye oldum. 1989 yılında da SHP Edirne İl Başkanı olarak görev yaptım. 1991 yılında SHP’de istifa ederek Edirne’de CHP’nin Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak partimde görev aldım.

DSCN5102

 

 

 

 

 

 

 

 

2002 yılı yerel seçimlerinde CHP’li olduğuna inanmadığım birinin aday gösterilmesi ile kendisine oy vermeyeceğim için partimden istifa etmek zorunda kaldım.

DSCN5100

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu gün için her Atatürkçü her vatanını milletini seven insanın yapması gerekeni yaparak partime ben ve arkadaşlarım üye oluyoruz.

Önümüzde 2015 yılı genel seçimleri var.Atatürkçü Sosyal Demokrat biri olarak gönülden hiçbir zaman ayrılmadığım partime bu gün üye oluyorum.CHP Edirne Trakya ve kıyı şehirlerimizde çok güçlü.

DSCN5105

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunun sebebi de bağımsızlık mücadelesi veren işgal görmüş bölgeler olmaları.İç Orta ve Doğu Anadolu’ya örnek olmamız gerekiyor.Ben ve arkadaşlarım CHP Yönetiminin vereceği her türlü göreve hazırız. Artık herkesin elini taşın altına koyup bu vatana ihanet aşamasına gelmiş AKP’ye oy verilmemesi için katkıda bulunması gerekiyor “ dedi.

DSCN5103

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra İl Başkanı Oktay Bozkurt CHP rozetlerini takarak “ Sizleri tekrar partimizde görmek bize güç verdi. Siz deneyimli partimize emeği geçmiş büyüklerimizle omuz omuza vererek çalışmalarımızı sürdüreceğiz.Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


DSCN5097

 221 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Üniversitesinde Genetik Mühendisliği bölümü açıldı

          Trakya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde Genetik ve Biyomühendislik Bölümü açıldı. Vali Dursun Ali Şahin de konuyla ilgili olarak’’Edirne ve Türkiye açısından önemli bir bölümün Trakya Üniversitesi bünyesinde açılışı yapılmıştır ve biz bu faaliyetlerin ilimize sağladığı katkılardan son derece mutluyuz’’dedi. Genetik ve biyomühendislik alanındaki istihdam olanakları, alanın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp