Kırcasalih Cumhuriyet ve İstiklal Mahallesi camilerinde satranç turnuvası

admin

Kırcasalih Cumhuriyet ve İstiklal Mahallesi camilerinde satranç turnuvası (3)

 

 

 

 

 

Kuranı Kerim kursu kapsamında  Kırcasalih Cumhuriyet  ve İstiklal Mahallesi   camiinde  kuran kursu öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen satranç  turnuvası  düzenlendi .

Turnuvanın çeyrek final ve yarı final müsabakalarına Cumhuriyet Mahallesi  camiinde, final müsabakalarına ise İstiklal mahallesi  Cami ev sahipliği yaptı

1.turda her iki camideki öğrenciler  dörder kişilik takımlar halinde yarıştılar .

Kırcasalih Cumhuriyet ve İstiklal Mahallesi camilerinde satranç turnuvası (2)

 

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Mahlesi  camii yarışmacıları   Umay DERELİ, M.Buğra KIRCA, Arda ÖZÇELİK,Kerem BOZDAĞ,İstiklal Mahallesi  camii takımı ise   Gizem ATAÇ ,K.Efe  GÖKTAŞ, E.Naz BAYHAN ,Aleyna YENER  Sporcularından  oluştu.Tur çok  Çekişmeli geçti.  final karşılaşmaları  sonunda  Turnuvanın  1.ncisi  Umay DERELİ’ye  Küçük Altın (Cumhuriyet) 2.olan  M.Buğra KIRCA ,ya 1.gr Altın (cumhuriyet) 3.ncü olan Gizem ATAÇ ‘a (istiklal)  ise yarım gram Altın  hediye edildi.

Kırcasalih Cumhuriyet ve İstiklal Mahallesi camilerinde satranç turnuvası (4)

 

 

 

 

 

 

Turnuvayı düzenleyen  Cumhuriyet ve İstiklal  Mahallesi  camii Hatipleri Mustafa POLAT VE Abdülkerim DOĞAN . bu etkinliğe sponsor olarak destek veren   Furkan Gıda Mustafa KİRACI ve  Dörtler Kasabı  Birol PARAZİL  Katkılarından dolayı teşekkür  ettiklerini  belirterek.”  Bu yaz tüm camilerimizde  Kuranı  Kerim  kurslarına  giden öğrencilerimize “Bu yaz Kuranı gönlüne yaz”  sloganıyla  başlayan kuran  kurslarının toplum ve huzurumuz için çok önemli  ve gereklidir,  Tüm  öğrencileri  sadece kuran  kursların.da değil her zaman  camileri de  görmeyi  arzu etmektedir” dediler.

Kırcasalih Cumhuriyet ve İstiklal Mahallesi camilerinde satranç turnuvası (1)

 219 total views,  2 views today

Next Post

Ormankıran “sosyal belediyecilik anlayışı ile görev yapıyoruz”

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Belediye olarak insana saygıyı her zaman ön planda tuttuklarını insanların sağlıklı yaşaması için Bölgemizden geçen dere yatığında islah çalışmalarına başlıyoruz. Bu çalışmalar başladığında bu dereden kaynaklanan su taşkınları önlenecek. Bölgemizde bu durum görülmese de bizden aşağı bölgelerde Havsa ilçemiz daha çok yaşamaktadır. Islah çalışmaları ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp