Kırcasalih Hasan ALKO ile Şaha Kalkacak.

admin

Ak Parti Kırcasalih Belediye Başkan Adayı Hasan ALKO Edirne Ajans Medya grubunu ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Kırcasalih’te 10 yıldır yapılamayan hizmetleri AK Parti İktidarının farkıyla yapacaklarını ifade eden ALKO; Kırcasalih geçtiğimiz 10 yıldan bu yana Yok olma noktasına gelmiştir. Yani 10 yıldır Kırcasalih’e yatırım gelmemiştir.

hasan-alko-kırcasalih

Kırcasalih Beldemizin ne parkı ne de araçları kalmıştır ne de yolu kalmıştır. Kırcasalih beldemizi ekibimizle birlikte, halkımızdan aldığımız destek ve güvenle şaha kaldırıp modern bir belde yapacağız. Biz yeni yatırımlara imza atmak için göreve geliyoruz. Sağlık ocağımızı yapacağız. Bunun yanında iş makinelerimiz ve Beldemize her türlü altyapı ve yeni yatırımları yapmak için gece gündüz uyumadan çalışacağız. Halkımızı bize bu konuda tam destek veriyor ve güveniyor. Biz lafla değil yapacaklarımızla göreve geleceğiz.” dedi.


hasan-alko-kırcasalih2

 

 250 total views,  2 views today

Next Post

Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri Tanıtıldı

AK Parti Lalapaşa teşkilatı ile Edirne il yönetiminde oluşan partililer İlçeye Bağlı En büyük köyü olan ÇömlekAkpınar köyünü ziyaret ederek il genel meclis üyelerini halka tanıttılar. Her gittikleri köyde sevgi gösterisi ile karşılanan AK Parti ilçe yöneticileri ve il genel meclis üyeleri.Bu gezileri sırasında halk tarafından kendilerine yöneltilen soruların da […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp