Kırcasalih’te Başkan yeniden Hüseyin Tütüncü oldu

admin

Kırcasalih Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimi 13 ocak cumartesi günü saat 10.00 da Kırcasalih’te gerçekleşti. .126 üyesi bulunan odanın seçiminde 126 üyeden 71’i oy kullandı. Seçimde başka aday çıkmayınca 71 üye’nin katılımı ve oyu ile tekrar başkan Hüseyin Tütüncü ve ekibi; Ergin Pencik, Mustafa göcen Sebahattin ince,Kerim Gültekin, Ali Karpuzkıran,ve Sadık Şişmek seçimi kazanan taraf oldu.

 

Oda seçimine Uzunköprü pazarcılar Odası Bşk. Mehmet Can, Havsa esnaf odası Bşk. Yıldırım Sain, Havsa Şoförler odası Bşk. Mehmet Cam, Uzunköprü Şoförler odası Bşk Kemal Cingöz, Uzunköprü Taşıyıcılar Kooperatifi Bşk. Şerafettin Dinç, Uzunköprü Esnaf Kredi Kefalet Kooperatif Bşk. Ümit Lementer, Uzunköprü İnş. ve Sanatkar Odası Bşk Bülent Kanlılar, Uzunköprü Terziler Odası Bşk. Üseyin Guşa,Uzunköprü Madeni Eşya Sanayi Odası Bşk. Emin Kilci, Lalapaşa Esnaf Odası ve Kefalet Kooperatifi Bşk. Bülent Baştürk, Meriç Esnaf Odası ve Kefalet Kooperatifi Bşk. Yunus Ata katıldı.

 

Haber / foto: Engin Özcan

 526 total views,  2 views today

Next Post

MEB Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN, öğretmenler ile bir arada

Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Geleceğin Mimarı Öğretmen Buluşmaları” kapsamında Edirne’ye gelen MEB Müsteşarımız Doç. Dr. Yusuf Tekin, ilimiz öğretmenleri ile bir araya geldi. Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen buluşmada Müsteşarımıza MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Semih Aytekin, MEB […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp