Kırcasalih’te Hüseyin Tütüncü Rüzgarı esiyor

admin

Kırcasalih Beldesinin Millet İttifakı adayı CHP Kırcasalih Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tütüncü seçim çalışmalarına arlıksız olarak devam ediyor. Kırcasalih halkının da büyük destek verdiği Tütüncü’ye bir destekte İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar’dan geldi.

Milletvekili Çakırlar Kırcasalih Beldesinde Millet İttifakı adayı CHP Kırcasalih Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tütüncü’yü ziyaret etti.  Tütüncü yaptığı açıklamada;  “Değerli İyi Parti Edirne milletvekilimiz Orhan Çakırlar ziyaretimize geldi. Çalışmalarımız hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Desteklerini dile getirdi ve hep birlikte başaracağımızı tekrar tekrar dile getirdi. Martın sonunda baharı getireceğiz.” Dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da büyük destek verdiği Millet İttifakı adayı CHP Kırcasalih Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tütüncü’nün 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Kırcasalih’te yeni bir rekora imza atarak kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

 

 286 total views,  2 views today

Next Post

Vali Ekrem Canalp’ten Sanayi Sitesine Ziyaret

Edirne Valisi Ekrem Canalp, göreve başladığı günden buyana yaptığı ziyaretlerine devam ediyor. Köy ziyaretlerini tamamlayan Vali Canalp, Edirne Küçük Sanayi Sitesi ve yeni sanayi sitesi yönetiminlerine iade-i ziyarette bulundu. Vali Ekrem Canalp Edirne Küçük Sanayi Sitesi yönetimine iade-i ziyarette bulundu. Başkan Erol Özçakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Vali […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp