Kırcasalih’te yıl sonu sergisi açıldı

admin

Kırcasalih'te yıl sonu sergisi açıldı (3)

 

 

 

 

 

 

 

2015.2016 Eğitim ve öğretim yılı Yıl sonu sergisi kışlık düğün salonu altındaki pasajda açıldı Tören 17 mayıs 2016 saat 14.de Saygı duruşu ardından istiklal marşı ile başladı. Törene Belediye başkanı Suat KARAKAŞ Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hakan ÇİÇEKÇİ   Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcıları Halime Kaya Tuncay Ayer, Halk Eğitim Kurs öğretmenleri Seda Kuş ve kursiyerleri  Spor  öretmeni  Meral Balcı, Kız Meslek Lisesi  halk  oyunları  ekibi  öğretmenleri  Selma Özen  ve Cüneyt  Eren  ,  Kurs öğretmeni Emine KARAKAŞ yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi, “ Bir ülkenin geleceği o ülke insanların göreceği eğitime bağlıdır.

Kırcasalih'te yıl sonu sergisi açıldı (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizlerde bu sene beldemizde açılan kurslarda hizmet vererek bu sistemin bir yapı taşı olma mutluluğunu bugün burada belgelerini alacak olan 13 kursiyerimizi gördükçe .de güzel işler başarmanın heyecanını yaşıyoruz.

Kırcasalih'te yıl sonu sergisi açıldı (4)

 

 

 

 

 

 

 

Tek dileğimiz de eğitim sürecinin artarak devam etmesi ve halkın tüm bireylerine ulaşmasıdır.  Ardından Halk eğitim Merkezi müdürü Hakan Çiçek ve Kırcasalih belediye Başkanı Suat Karakaş konuyla ilgili  bir konuşma yaptılar.

13 Kursiyere belgeleri verilip folklor ekibinin gösterilerinin ardından kurdele kesilip sergi açılışı yapıldı. Törene katılan tüm davetliler yapılan el emeği göz nuru  ile hazırlanan  sergiyi gezdiler. Ayrıca Kırklareli çocuk Kalbi  projesinin  dikmiş oldukları   kostümlerin  bir  kısmını da burada sergilediler.

Kırcasalih'te yıl sonu sergisi açıldı (1)

 88 total views,  2 views today

Next Post

Meriç’in iki yakası sünnet şöleninde buluştu

              Toplu sünnet şölenine; T.C. Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı ve Muavin Konsolos Osman Şahin, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, İpsala Kaymakamı Eyyüp Özdemir, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Şükrü Köse, Gümülcine S.Müftüsü İbrahim Şerif ve yardımcısı Fehim Ahmet, milletvekilleri İlhan Ahmet, Mustafa Mustafa […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp