Kırcı; “Baskılarınız Bizi Yıldıramaz! İnadına Haykırıyoruz!

admin

Eğitim İş Edirne Şube Başkanı Nazım Kırcı Şube ve Temsilcilik binalarına Genel Merkezimizin aldığı karar gereği asılan “Yolsuzluğunuz, Yoksulluğumuzdur, Hükümet İstifa” pankartı nedeniyle Eğitim-İş’e yönelik baskılar devam ettiğini belirterek Şunları kaydetti; “ Dün öğle saatlerinde Birleşik Kamu-İş İl Temsilcisi ve Eğitim-İş Antalya Şube Başkanı polislerce emniyete götürülerek gözaltına alınmak istenmiş, ifadesi alındıktan sonra Savcılık talimatıyla serbest bırakılmıştır.

eğitim-iş (1)

Bu talimatların nereden verildiğini gerek biz gerek halkımız çok iyi bilmektedir. Öncelikle Şube Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bu olayla Şube Başkanımızın çelikleşmiş iradesi daha da güçlenmiştir. Yolsuzlukla suçlanan şehzadeleri ifadeye bile çağıramayan görevliler en demokratik tepkiyi bile içine sindirememektedir.

Şube Başkanımız hakkında adli süreç başlatan adalet mekanizması Eğitim-İş’in hırsızlığı, talanı, vurgunu alkışlamasını bekliyorsa çok bekleyecek; darbe dönemlerini aratacak zorlama yorumlarla Eğitim İş’in diz çökmesi beklentisinin sonuçlarını yaşayarak görecektir.

Türkiye’nin dört bir yanında inadına haykırıyoruz :

Baskılarınız bizi yıldıramaz! Yalanlarınızı, yasaklarınızı, yolsuzluklarınızı ulusumuza anlatmaya devam edeceğiz” dedi

 137 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Basın-Yayın Ve Enformasyon İl Müdürlüğünden İletişim Atağı

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğünce düzenlenen “Kamu Kurumlarında Basın ve Halkla İlişkiler Çalışmaları” eğitimi, Edirne Ticaret ve Sanayi Odasının (ETSO) seminer salonunda bugün başladı. Eğitim programının sunuş konuşmasını yapan Şube Müdürü Uğur Ülgen, “Kurum ve kuruluşların, faaliyetleri hakkında kamuoyunu bilgilendirmeleri ve onlardan gelen tepkileri değerlendirmeleri bir zorunluluk hâline gelmiştir. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp