Kırklareli Valisi Çiftçi’den Başkan Gürkan’a ziyaret

admin

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi,  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile Başkanlık Makamı’nda bir araya geldi. Kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gürkan, Edirne Belediyesi’nin gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında Vali Çiftçi’yi bilgilendirdi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan daha sonra Vali Çiftçi’ye Edirne’nin en önemli simgelerinden biri olan Edirnekari hediye etti.

Başkan Gürkan, Vali Çiftçi’ye 117 yıldır kesintisiz belediye binası olarak kullanılan Tarihi Edirne Belediye Binası ile Belediye Binası’nda bulunan Ressam Hasan Rıza’ya ait tabloları hakkında bilgi verdi.

Vali Çiftçi, Atatürk Odası’nı da yakından inceledi.

 62 total views,  2 views today

Next Post

CHP’li Gaytancıoğlu,”Emeklilere Adalet İstiyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, hükümet tarafından emeklilere yapılan ve vicdanları yaralayan zam oranını dile getirdi. Genel Kurul görüşmelerinde emeklilere yapılan adaletsizliği rakamlarla ortaya koyan CHP’li Gaytancıoğlu,”emeklilere adalet istiyoruz” dedi. “Devletin Bütçe Dengesini Emekliler mi Bozuyor” CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, “Suriyelilere 30 milyar dolar ödeyen […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp