Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin Başbakan ile görüşecek

admin

657.Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin’in, 30 Aralık 2017 Cumartesi günü Mimar sinan Spor Salonunda saat: 13.00’te gerçekleşecek olan AK Parti 6. Olağan Edirne İl Kongresine katılacak olan Başbakan Binali Yıldırım ile görüşecekleri ifade edildi.

2017 Yılı Temmuz Ayında düzenlenen 656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağalık ihalesine katılarak 1 Milyon 522 bin lira ile 657.Kırkpınar Ağası seçilen Ahmet Çetin, Edirne için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Zamanının büyük bir bölümünü Ankara ile Edirne arasında mekik dokuyarak geçiren Ahmet Çetin, Ankara’da temasta bulunduğu bürokratlara Edirne’nin sorunlarını iletmeyi görev bildi. Edirne’de yaklaşık olarak 50.000’in üzerinde icra dosyası olduğunu, Sınır kapılarından Edirne’nin  faydalanamadığını her platformda üzerine basarak ifade eden Çetin’in Edirne’de Başbakan Binali Yıldırım ile görüşeceği ifade edildi.

 

Başbakan Binali Yıldırım ile yapacağı görüşmede, Başbakan’a,  Edirne’nin sorunları hakkında bilgiler vereceğini ve Kırkpınar Yağlı Güreşleri hakkında çeşitli istişareler yapılacağı belirtildi.

 163 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’de Şemsettin Emir 2.liste mi ?

30 Aralık’ta Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleşecek olan Ak Parti Edirne   İl kongre hazırlıklarını İl Başkanı İlyas Akmeşe sürdürmeye devam ediyor. 7 Haziran seçimlerinde Ak Parti Edirne Milletvekili olarak seçilen Şemsettin Emir, 1 Kasım seçimlerinde yerini Rafet Sezen’e bırakan, Emir İki yıllık bir aranın ardından delegeler ve sevenleri tarafından aday […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp