Kırkpınar Ağası Çetin , Emine Erdoğan ile görüştü

admin

657.Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin Ankara’daki temaslarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ile görüştü.  

Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan  657.Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin, görüşme yaptığı bakanlara ve bürokratlara Edirne’nin sorunlarını iletmeye devam ediyor.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’la görüşen Ağa Çetin, Erdoğan’a Edirne’lilerin selamını iletip, Emine Hanımı Edirne’ye davet ettiğini ifade ederek sözlerine şöyle devam etti; “Ankara’da ki temaslarım çerçevesinde gittiğim her yerde Edirne ekonomisini canlandırmak ve vatandaşlarımızın yaşadığı başta ekonomik sorunlar olmak üzere her türlü sorunları burada ilgili bakanlarımızla, bürokratlarımızla paylaşamaya devam ediyorum. Bugün Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan hanımefendi ile görüştüm. Kendilerinin Edirne’ye çok selamı var. Edirne’yi özlediğini ifade ettiler. Kendilerini Edirne’ye davet ettim. En kısa zamanda Edirne’ye geleceğinin sözünü aldık. Ayrıca Kırkpınar Yağlı Güreşlerini anlatan 2018 yılı Takvimimizden kendilerine hediye ettim. Çok memnun oldular. Edirne’nin kendilerinde ve Sayın Cumhurbaşkanımızın gözünde ayrı bir yeri olduğunu ifade ettiler. Edirne’ye destek sözü aldık. Ben buradan Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendiye bize gösterdiği sıcak ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

 338 total views,  2 views today

Next Post

Cırıt,Kapıkule Sınır Kapısında İkramda Bulundu

Mevlidi Nebi Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında, Selimiye İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimiz tarafından yurdumuza giriş yapan misafirlere ikramlarda bulunuldu. İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, 01 Aralık 2017 Cuma günü Kapıkule Sınır Kapısına giderek, öğrencilerimizi ve ikram standını ziyaret etti. Öğrenciler tarafından İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’a ikramda bulunulurken, İl […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp