Kırkpınar Ağasından İŞKUR Genel Müdürüne ziyaret

admin

 

 

 

 

 

 

 

 

657. Tarihi Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin Ankara’da çeşitli temaslarda bulunmak üzere İŞKUR Genel Müdürü ile görüştü.

Edirne’yi çok sevdiğini ifade eden İŞKUR Genel Müdürü Cafer UZUNKAYA”Edirne’den yıllardır ilk defa bizi ziyarete gelen kişi Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin oldu. Bunun içinde son derece mutluyuz. Edirne’yi çok seviyoruz. Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin Bey’i Edirne için gösterdiği çabadan dolayı tebrik ediyoruz.” ifadelerine yer vererek sözlerine şöyle devam etti. “Edirne’de eğitim oranını ve meslek oranını arttıracağız. Gençlerimizin önünü açacağız.” Dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

657.Tarihi Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin gazetemize yaptığı açıklamada; ” İŞKUR Genel Müdürünü ziyaret etmemin amacı Edirne’deki işsizliğin alt safhada olmasıdır. Edirne’de mağdur olan çok insan var. Binlerce SSK Dosyası mevcut. Bunlara bir el atılması gerektiğini ve eğitim oranının artırılması gerektiğini söyledim.” Dedi. Bu konuşmanın üzerine İŞKUR Genel Müdürü UZUNKAYA “Edirne için elimden ne gelirse yapacağım. Benden ilk defa Edirne için bir şey isteniyor. Daha önce her hangi bir sorun için benden kimse bir şey talep etmedi. Bu yüzden biz duymadığımız sorunlara nasıl çözüm getirelim. “Dedi.Tarihi Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin son olarak Muhtarlar günü olan 19 Ekim ile ilgili açıklamasında; “Mahallelerimizin gözü, kulağı, sesi olan değerli muhtarlarımızın bu mutlu gününü en içten duygularımda kutluyorum. ” Dedi.

 

 201 total views,  2 views today

Next Post

Öğrencilerimizden kariyer gezisi

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Avrupa Birliği destekli Trakya Kariyer projesi kapsamında Üniversitemiz Kariyer Merkezi ve bölümümüz işbirliği ile Öğretim Üyemiz Yrd. Doç. Dr. Cem Taşkın ve 16 öğrencimiz 17 Kasım 2017 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsünde yer alan ITÜ Arı Teknokent’te  yer alan Veripark A.Ş.’ye teknik gezi düzenledi. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp