Kırkpınar alanında cezaevi standı

admin

Kırkpınar alanında cezaevi standı (3)

 

 

 

 

 

 

655.Kırkpınar Yağlı güreşleri ve sosyal etkinlikleri nedeniyle Kırkpınar Alanında Cezaevi de bir stant açtı. Stantla ilgili olarak açıklama yapan yetkili. “ Bu sene kapalı Cezaevi İnfaz Kurumu olarak 18. Standımızı açmış bulunuyoruz. Burada mahkûmların yaptığı ürünler sergileniyor. Onlara gelir sağlanıyor. Bu serginin açılmasından halkımız memnun, çok ziyaretçimiz var.

Kırkpınar alanında cezaevi standı (1)

 

 

 

 

 

 

Kırkpınar alanında cezaevi standı (3)            Mahkûmların el emeği göz nuru ile yaptıkları ürünlere halkımız büyük ilgi gösteriyor fiyatlarımız makul.  Burada satılan ürünlerin fiyatları 3 liradan başlayıp 250 liraya kadar çıkıyor. Burada mis sabunu takı tasarım tespih örme oyuncakları gemiler, boncuk işlerini, kispet ve panolar saatlerimizi, örme çantaları halkımızın beğenisine sunuyoruz. Bunları tamamı el emeği göz nuru ile yapılan eşyalar” dedi.
Kırkpınar alanında cezaevi standı (2)

 99 total views,  2 views today

Next Post

Fotoğraf yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu

              Edirne Belediyesi’nin, Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali kapsamında bu yıl 5.’si düzenlediği Gazeteci Gözüyle Kırkpınar Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren fotoğraf sahiplerine düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi.             Dr. Fatma Şakir Memik Kadın Merkezi’nde (Eski Vali Konağı’nda) düzenlenen törene Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp