Kırkpınar dergimiz büyük ilgi gördü

admin

Kırkpınar dergimiz büyük ilgi gördü (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Her yıl Kırkpınar etkinlikleri haftasında yayımlanan güreş otoritelerinin ve bilim adamlarının yazılarının da yer aldığı Kırkpınar adındaki  dergimizin bu yıl yayınlanan 5. sayısı güreş severlerin ve bu  konuya ilgi duyan vatandaşların büyük beğenisini kazandı.

Kırkpınar dergimiz büyük ilgi gördü (5)

 

 

 

 

 

 

 

Ofset baskılı Her sayfası birbirinden  güzel güreş  konuların ile  dolu olan  Kırkpınar dergimizi inceleyen güreş severler Kırkpınar Dergisi’nin gerçekten Kırkpınar’ın önemini yansıtan niteliklere sahip bir  dergi olduğunu,  Dünyanın en önemli spor organizasyonlarının  başında  gelen Kırkpınar’ı tanıtıcı böyle dergilerin Kırkpınar’ı daha geniş alana tanıtımda çok yararlı olduğunu  belirterek Ajans Gazetesi Medya Grubu’nu bu güze hizmeti nedeniyle kutladıklarını ifade ettiler. Dergimiz Edirne il merkezi dışında komşu ilçelere de  dağıtımı yapıldı. Ayrıca Kırkpınar güreşlerini izlemek için gelen protokol mensuplarına da takdim edildi.

Kırkpınar dergimiz büyük ilgi gördü (3)

 

 

 

 

 

 

 

Kırkpınar dergimiz büyük ilgi gördü (6)

 

 

 

 

 

 

Kırkpınar dergimiz büyük ilgi gördü (10)

 

 

 

 

 

 

 

Kırkpınar dergimiz büyük ilgi gördü (14)

 

 

 

 

 

 

 

Kırkpınar dergimiz büyük ilgi gördü (7)

 

 

 59 total views,  2 views today

Next Post

Acı üzerine acı

            Ülkemizde bir yandan darbe girişimi acılarını yaşarken diğer yandan bölgemiz evlatlarından birini daha teröre kurban verdik. Böylece aynı  zamanda  acımız katlanmış oldu. 46 yaşında üç çocuk babası Polisimiz Ahmet Can’ın geçici görevle gittiği güneydoğudan acı haberi geldi. Terör bir yuvayı daha gözyaşına boğdu. Şehidimizin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp