Kırkpınar Dergimiz büyük ilgi gördü

admin

Bu yıl 653. Kutlanan Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Kültür Etkinlikleri Haftası nedeniyle Edirne Ajans Gazetemiz tarafından basılarak okuyucularımıza ücretsiz olarak dağıtılan Kırkpınar Dergi’si okuyucuların beğenisini kazandı.

kırkpınar dergi (1)

Kırkpınar etkinlikleri hakkında birikimi olan ve bu Dünyanın en eski spor organizasyonu olan Kırkpınar hakkında bilim insanlarının yazılarının da yer aldığı ve Kırkpınar’ın tüm boyutları ile gündeme taşındığı.

kırkpınar dergisi653-edirne (4)

Dergimiz konusunda açıklama yapan vatandaşlar “ Gerçekten Kırkpınar’ı en iyi şekilde tanıtan bir dergi olmuş. Bilimsel yazılarla Kırkpınar dergide yer almış.

kırkpınar dergisi653-edirne (2)

Kırkpınar nedeniyle İlimize gelen konuklarımız da Edirne Ajans Gazetesinin okuyucularına sunduğu bu dergi sayesinde Kırkpınar hakkında bilgi sahibi olacaklar, dergimizi alan Avusturya İstanbul Başkonsolosu Christine Wenl, Bulgaristan Yanbol İli Belediye Başkanı Georgi Slavou, başkan Yardımcısı Krasimira Petrova Milletvekili İvan Çolakov. Kırkpınar Ağası Süleyman Mecek, Kırkpınar’ın altın kemerli efsane Başpehlivanı Ahmet Taşçı, Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr Ali İhsan Erdağ, Eski Kırkpınar Ağalarımızdan Alper Yazoğlu dergimizin çok kaliteli bir dergi olduğu değerlendirmesinde bulundular.

“KIRKPINAR ÖZEL” dergimizi aşağıdaki linke tıklayarak elektronik ortamda okuyabilirsiniz.

http://www.edirneajans.com/kirkpinar_653/default.html

 

kırkpınar dergisi653-edirne (6)

Edirne Ajans Gazetesi, Kırkpınar Dergisinin dışında,23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramında çıkan dergi ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dergisinin yanında özel günlerde birçok dergi de yayımlayarak Edirnelilere önemli bir kültürel hizmet sunuyor.


kırkpınar dergi kırkpınar dergisi653-edirne (1)
kırkpınar dergisi653-edirne (3)
kırkpınar dergisi653-edirne (5)
kırkpınar dergisi653-edirne (7) kırkpınar dergisi653-edirne (8) kırkpınar dergisi653-edirne (9) kırkpınar dergisi653-edirne (10) kırkpınar dergisi653-edirne (11) kırkpınar dergisi653-edirne (12) kırkpınar dergisi653-edirne (13) kırkpınar dergisi653-edirne

 

 

 

 

 108 total views,  2 views today

Next Post

Kırkpınar'ın Yeni Ağası Ağası Seyfettin Selim Oldu

Kıkrpınar’ın Ağası Seyfettin Selim Oldu. Edirneli iş adamı Mustafa Kaşgür, 653. Kırkpınar ağası Süleyman Mecek ve Eski Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim’in katıldığı ağalık ihalesini, 2009-2013 yıllarında da  Kırkpınar ağası olan  Seyfettin Selim 522.000 TL  vererek  kazandı. Geçtiğimiz yıl 653. Tarihi Kırkpınar ağalığını  807.000 TL ile kazanan ve Türkiye’nin en genç ağası olan Süleyman […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp