Kırkpınar Dergimiz Büyük ilgi gördü..

admin

Edirne Ajans Medya Grubu bünyesinde her yıl yayınlanan “KIRKPINAR ÖZEL” dergimizin bu yılki sayısı okurlarımız tarafından büyük ilgi gördü.

kırkpınar dergi (1)

16-22 Haziran tarihleri arasında 653.cüsü gerçekleşen Tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri nedeniyle yayınlanan “KIRKPINAR ÖZEL” dergimizin içeriğinde;

* Sağlık Bakanımız Dr Mehmet Müezzinoğlu ile Güreşler konusunda Röportaj

* Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile Röportaj

*Trakya Üniversitesi Kırkpınar BESYO Müdürü Yrd. Doç. İlhan Toksöz ile röportaj

* Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Ahmet Günşen ile Röportaj

* T.Ü.Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Rıdvan Canım ile röportaj

*Gençlik ve Spor İl Müdürü ile Serhat OCAK ile Röportaj

* İbrahim Ay ile röportaj

* Beyazıt sansı ile röportaj

* Ender Bilar ile röportaj

* Eski Kırkpınar Ağası Alper Yazoğlu ile röportaj

* Kırkpınar’ın Tarihi geçmişine ışık tutacak önemli yazılar

* M.Edip Ağaoğlu ile Röportaj

* Hüseyin Erkin ile röportaj

*Ahmet Tüzün ile Röportaj

*Halis Erden İle Röportaj v.b.. birçok önemli tarihçi- yazar ve konunun uzmanları ile Kırkpınar Yağlı Güreşlerinin geçmişine ışık tutan bir dergi yayınladık.

kırkpınar dergimiz 2014 (32)

DERGİMİZ Kamuoyundan Büyük ilgi gördü..

100 sayfadan oluşan “KIRKPINAR ÖZEL” dergimiz, geçtiğimiz Cuma günü itibarıyla Edirne’nin birçok yerine ücretsiz olarak dağıtılmaya başlamıştır.

kırkpınar dergimiz 2014 (27)

Sarayiçinde güreş tutan pehlivanlarımıza ve onları izlemeye gelen güreş severler ile protokolde oturan önemli isimlere de dergimiz ücretsiz olarak dağıtılmış ve dergimizi okuyan başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Eskş Kırkpınar Ağaları, diğer protokol mensupları olmak üzere tüm güreş severler bizleri dergimizin içeriği ve kalitesi bakımında tebrik etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; Derginizi geçen yıl geldiğimde de okumuştum. Bu yıl da güzel bir dergi yayınlamışsınız. Sizleri tebrik ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

kırkpınar dergimiz 2014 (31)

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu; Ata sporumuzu tanıtan böylesine güzel bir dergiyi yayınlayan Edirne Ajans Ailesini tebrik ederim. Ayrıca derginizin içeriğini çok beğendim. Emeği geçen herkesi kutlarım.

kırkpınar dergimiz 2014 (28)

Edirne Belediye Başkanı Recep GÜRKAN; Kurulduğu günden bu yana başarılı bir grafik yükselişi sergileyen Edirne AJANS, dergi yayıncılığında da kendini kanıtlamış görünüyor. Kırkpınar ÖZEL derginize baktığım zaman Kırkpınar’ın tarihine ışık tutan içeriklere sahip bir dergi olmuş. Kırkpınar’ı anlatan bir dergi olmuş. Birçok değerli isim “Kırkpınar’ı anlatmış” kendilerine teşekkür ediyorum. İyi bir iş çıkarmışınız sizi kutlarım.

kırkpınar dergimiz 2014 (33)

Eski Güreş Ağası Alper Yazoğlu; Her yıl olduğu gibi bu yıl da böylesine kaliteli ve güzel bir dergi yayınlayan Edirne Ajans ailesini tebrik ederim.

kırkpınar dergimiz 2014 (12)

653. Kırkpınar Güreş Ağası Süleyman MECEK; Ebadı ve içeriği ile güzel bir dergi yayınlamışınız. Bu dergiyi yayınlamakla beraber doğru yere dağıtımını sağlamak ta çok önemli. Şu anda görüyorum ki Sarayiçinde herkes derginizi okuyor. Başarılı bir çalışma olmuş. Sizi ve çalışma arkadaşlarınızı kutlarım.

kırkpınar dergimiz 2014 (11)

CHP Eski Milletvekili Aday Adayı Erdin BİRCAN; İçeriği ve konuları ile örnek bir dergi çalışması olmuş. Ücretsiz olarak dağıtılması ve her yerde derginizi görüyor olmam işinizi ne kadar güzel yaptığınızın bir göstergesidir. Başarılar dilerim.

kırkpınar dergimiz 2014 (18)

Şumnu Kültür Evi Başkanı – Nurten REMZİ; Öncelikle derginizde bana da yer verdiğiniz için size teşekkür ederim. İçeriği bakımında ve sayfa sayısı olarak ta baktığımızda tarihe ışık tutacak özel bir dergi olmuş. Tebrikler Edirne Ajans

kırkpınar dergimiz 2014 (25)

Şoförler Odası Başkanı Erbey KILIÇ: Emeği geçen herkesi ve tüm Edirne AJANS Ailesini Tebrik ederim.

kırkpınar dergimiz 2014 (6)

ETSO Genel Sekreteri Nevzat TAŞKIN: Edirne Ajans’ın değerli çalışanlarını yayınladıkları bu güzel dergiden dolayı hem de bugüne kadar sergiledikleri başarılı performanstan dolayı bir kez daha tebrik ederim.

kırkpınar dergimiz 2014 (2)

Eczacı İbrahim AY; İçinde benimde röportajımın yer aldığı KIRKPINAR dergimiz okunacak en önemli dergilerden biri olmuş. Kırkpınar alanında protokolde güreşleri izlerken bana ve oradaki tüm arkadaşlarımıza dağıtılan dergimiz; arkadaşlarımızın işini ne kadar güzel yaptığının bir ölçüsüdür. Bu derginin basılması, içeriği ve diğer detayları ne kadar önem taşıyor sa dağıtımı da bi o kadar önem taşımaktadır. Edirne Ajans ailesini tebrik ederim.

kırkpınar dergimiz 2014 (21)

Edirne Belediyesi Başkan vekili ve Meclis Üyesi Mehmet ÖZÇUHACI; İşini takip eden ve güzel yapan Edirne Ajans, aynı hassasiyeti KIRKPINAR dergisini yayınlayarak ta göstermiştir. İçeriğine baktığım zaman çok değerli isimlerin Kırkpınar Güreşleri ile ilgili bugüne kadar bilinmeyenleri anlatan önemli yazıları dikkati çekmektedir. Sayfa sayısı, ebadı ve içeriği ile harika bir dergi yayınladığınız için sizi ve emeği geçen herkesi tebrik ederim.

kırkpınar dergimiz 2014 (19)

Havsa Belediye Başkanı Oğuz TEKİN; Edirne Ajans’ın çalışanlarını, bu emekçi kardeşlerimi tebrik ediyorum. Derginizi incelediğimde ilk dikkatimi çeken yazarları ve içeriğindeki röportajlar oldu. Başarılı bir iş çıkarmışınız. Hepinizi kutluyorum.

kırkpınar dergimiz 2014 (20)

Edirne Basın Yayın Ve Enformasyon İl Müdürü – Fikret Dişlioğlu; Edirne’de Gazetesi, Radyo istasyonu ve Dergi yayıncılığı ile başarılı çalışmalara imza atan Edirne Ajans ailesi; bugün yayınlamış olduğu “KIRKPINAR ÖZEL” dergisi ile de bunu bir kez daha kanıtlamış oldu. İçeriğine baktığımız zaman konuları ve yazarları ile dolu dolu KIKRPINAR’ı anlatan Güzel bir dergi olmuş. Emeği geçen herkesi tebrik ederim.

kırkpınar dergimiz 2014 (24)

Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı – Önder YÜCEL; Kırkpınar Güreşleri nedeniyle yayınlamış olduğunuz derginiz içeriği ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Edirne Ajans çalışanlarını tebrik ediyorum.

kırkpınar dergimiz 2014 (3)

Kırkpınar eski Başpehlivanı – Ahmet Taşçı; Derginizi çok beğendim. Derginin kapağında bana da yer verdiğiniz için size ayrıca teşekkür ederim. Harika bir dergi olmuş. Kendi memleketime bu dergiden 200 tane alıp götürmek istiyorum. Sizi ve ekibinizi kutluyorum. Başarılar.

kırkpınar dergimiz 2014 (1)

 233 total views,  2 views today

Next Post

Kızılay Edirne Şubesi Kadın Kolları İtalya'ya gezi düzenliyor

Kızılay Edirne Şubesi Kadın Kolları Kızılay’a gelir getirmek amacıyla İtalya’ya gezi düzenliyor. Edirne Kızılay Kadın Kolları Başkanı Rüçhan ZIPKINKURT yaptığı yazılı açıklamada; Halka yapılan yardımlar konusunda öncülük yapan, ülkenin en güvenilir yardım kuruluşu olan Kızılay Edirne Şubesi Kadın Kolları, Türk Kızılay’ının amaç ve ilkeleri doğrultusunda yaptığı kampanya ve faaliyetlerle misyonunu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp