KIRKPINAR ÖZEL SAYI DERGİMİZ YAYINDA

admin

AS     Edirne Ajans Gazetemizin özel sayı olarak yayınladığı “KIRKPINAR ÖZEL” sayı dergimiz 652. Kırkpınar etkinlikleri öncesi okuyucularımıza ulaştırılıyor.

Dergimizde spor adamları, Kırkpınar Ağaları ve bu sporda birikimi olanların Kırkpınar konusunda görüş ve düşünceleri, bu etkinlik konusunda geniş kapsamlı bilgiler yer alıyor.

Edirne Ajans Gazetemiz, bugüne kadar özel günlerde dergi çıkararak halkımızın bu konuda bilgi sahibi olmasını sağladık.

Edirne Ajans Gazetemiz, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde ilk sayısını çıkardı. O günden bu güne ilkeli yayın yapan gazetemiz bünyesine  ilimizin  tek bölge yayını yapan radyosu  olan, Radyo Su’yu  da  katarak, Edirne Ajans Medya Gurubu’nu sesli basında da söz sahibi haline geldik. Radyomuzla yayın hayatına farklılık getirerek,  İnternet üzerinden görüntülü yayın yapan tek radyo haline geldik.

Gazetemizin kuruluş günü olan “8 Mart Dünya  Kadınlar Günü” ve “23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı  adında  günün anlamını kapsayan  dergimizle kamuoyunun takdirini kazandık.

Özel günlerde yayınladığımız dergilerimin yanında  spor alanında da  sesimizi duyurduk “SPOR CENNETİ EDİRNE “dergimizle kentimizde spor etkinliklerini tanıttık.

İnternet haberciliğinde teknolojiyi “Edirne Ajans Medya Gurubu” bünyesinde olan.www.edirneajans.com haber portalı, www.edirnespor.com spor sitesi,  ve www edirneajans.tv video haber sitesi ile elektronik ortamda gündemi okurlarına aktarmayı sürdürüyoruz   Bu amaçla geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da  “KIRKPINAR ÖZEL” sayı olarak yayınlanan dergimiz ile halkımıza bir kültürel hizmeti daha yerine getiriyoruz. Özenle hazırlanan Kırkpınar  hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı “KIRKPINAR ÖZEL” sayı olarak yayınlanan dergimiz Kırkpınar nedeniyle Edirne’ye gelen güreş seven vatandaşlarımız da dahil tüm bürokratlara ve Devletin her kademesine Demokratik kitle örgütlerimize ve halkımıza ulaştırılacak.

Edirne Ajans Gazetemizin kültürel hizmetleri bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da artarak  devam edecektir.

 141 total views,  2 views today

Next Post

FUKUDA”EDİRNE'YE GELEN TURİST SAYISI ARTIYOR”

            Japonya Büyükelçisi Keiji Fukuda, Japonların yoğun ilgi gösterdiği Edirne’yi merak ederek, Edirne’ye geldi.          Japonya Büyükelçisi  Keiji Fukuda, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu’nu ziyaret etti. Fukuda, Japonların yoğun ilgi gösterdiği Edirne’yi çok merak etmeleri üzerine geldiklerini söyledi. Edirne’ye ziyarete gelen Japonya Büyükelçisi Bay Keiji […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp