Kırkpınar Yağlı Güreşleri Canlı Yayınla Dmax’te!

admin

Edirne Belediyesi’nin organizasyonuyla düzenlenen 657. Kırkpınar Yağlı Güreşleri 13, 14 ve 15 Temmuz’da canlı yayınla DMAX ekranlarında olacak. Kırkpınar Er Meydanı’na gelemeyen güreşseverler yağlı güreşlerin olimpiyatı, nirvanası olarak nitelendirilen Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ni canlı yayında izleme imkanına sahip olacak.

Dünyanın en eski spor dallarından biri olan ve 2010 yılında UNESCO’nun İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirası Listesi’ne dahil edilen Kırkpınar Yağlı Güreşleri; 657’inci efsanesine hazırlanıyor. Edirne Belediyesi’nin organizasyonuyla gerçekleştirilen Kırkpınar Yağlı Güreşleri; her yıl olduğu gibi bu yılda binlerce kişiyi ağırlayacak. 657 yıllık efsaneye tanıklık etmek isteyen güreşseveler; çoktan biletlerini alırken; Er Meydanı’na gelemeyen güreşseverler ise Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ni televizyondan canlı yayında izleme imkanına sahip olacak.

DMAX, 13, 14 ve 15 Temmuz’da Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ni canlı yayınlarıyla ekrana taşıyacak. 13 Temmuz Cuma Günü Saat: 18.30’da güreşlerin resmi açılışı ile başlayacak olan canlı yayınlar, Cumartesi ve Pazar günü başpehlivanlık müsabakaları ile devam edecek. Pazar günü gerçekleştirilecek 658. Kırkpınar Ağalık İhalesi de canlı yayınlanacak.

Tüm platformlarda ve uyduda şifresiz olarak izlenmekte olan DMAX; Digiturk 49. Kanal, D-Smart 46. Kanal, Filbox 31. Kanal, Kablo TV 47. Kanal, Tivibu 62. Kanal, TV+ 39. Kanal, Vodafone TV 50. Kanal’da yer alıyor. DMAX kanalı, Türksat uydusunda da izlenebiliyor.

Next Post

Safkanlar Kırkpınar İçin Pistte

Edirne Belediye Başkanlığı’nın girişimleri ile bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Tarihi Kırkpınar Güreşleri Koşusu, 4 Temmuz 2018 Çarşamba Günü 17.00’de İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilecek. Yarışta birinciye 74 bin TL para ödülü verilecek.   UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan ‘Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nin tanıtımına ulusal ve uluslararası alanda daha da […]

EDİRNE AJANS MEDYA GRUBU

GAZETE-RADYO-MATBAA-TOPLU SMS-PROMOSYON
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp