Kış sezonuna hercai menekşe

admin

edirne-belediyesi-park-ve-bahceler-mudurlugu-2

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kış sezonu için hercai menekşe çiçeği ekim çalışmalarına başladı.

Edirne’yi daha güzel bir görünüme kavuşturmak için çalışmalarına devam eden Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kış sezonu için şehrin muhtelif yerlerini hercai menekşe çiçeği ile renklendiriyor.

Menekşelerin, Edirne Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’ne ait seralarda yetiştirildiğini belirten ekipler, “Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatıyla, kış sezonu için menekşe çiçeği ekimine başladık. Kış sezonunda şehrin görünümünü renk katmak için, Edirne Beledisine ait yerlere hercai menekşe çiçeği ekimi gerçekleştiriyoruz. Edirne Belediyesi’ne ait çiçek parterlerine ekilmeye başlanan menekşelerle Edirne yeni bir görüneme kavuşacak” dediler.

edirne-belediyesi-park-ve-bahceler-mudurlugu-1

 126 total views,  2 views today

Next Post

Elazığ Ticaret Borsası ETB’yi ziyaret etti

              Salon satışı düzenleyerek canlı hayvan satışı yapılabilen Türkiye’deki tek borsa olan Edirne Ticaret Borsası (ETB) Canlı Hayvan Satış Tesislerini incelemek, çalışmaları yerinde görmek ve yeni yapacakları canlı hayvan borsasına ilişkin planlama çalışmalarına yön vermek üzere, Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp