Kitap fuarında iş bankası farkı

admin

kitap-fuarinda-is-bankasi-farki-3

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yıl dördüncüsü açılan Edirne kitap fuarında kitap reyonu açan İş Bankası yayınları çocukların ilgi alanı oldu. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan kurum yetkilisi Murat Öksüz“ Bu kitap fuarı Edirne için çok önemli bir etkinlik, Okul açısından da Edirne çok zengin bir il. Üniversitenin yapısı öğretmen ve öğrencilerin nitelikleri üst düzeyde. Bu etkinliğin hazırlanmasında Edirne Belediyesinin büyük başarısı olmuş.

Bu etkinliği düzenleyenlere teşekkür ediyor bunun devamlılığını diliyorum ve destekliyorum. Bakıyorum her kesimden insan fuara gelip kitap alıyor ve yayınevlerini ilgi ile izliyor.

kitap-fuarinda-is-bankasi-farki-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu arada üniversite öğrencilerimizin bir bölümü de kitaba ilgi gösteriyor. Bu ilginin artması Üniversite içinde afişleme ile çözümlenebilir. Bu biraz da üniversite hocalarının tavrına bağlı. Edirne’de okur kalitesi diğer illere oranla çok daha yüksek kitaba ilgi de çok üst düzeyde.

Edirne bir kültür merkezi bunu her alanda görmek mümkün. Diğer illerden ayrıcalığı bu, Onun için Edirne halkını bu yönden kutluyorum” dedi.
kitap-fuarinda-is-bankasi-farki-2

 216 total views,  2 views today

Next Post

“Hayat Boyu Öğrenme” şenlikleri

            Milli Eğitim Bakanlığı Hayat boyu öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından farklı öğrenim ve yaş gruplarındaki vatandaşların Sosyo-Kültürel gelişimlerini desteklemek ve istihdam edilebilirliklerini arttırmak amacıyla; bilgi, beceri ve yeterliliklerini geliştirmek, bilgiye erişimlerini kolaylaştırmak ve nihayetinde öğrenen bireyden öğrenen topluma ve öğrenen Türkiye’ye doğru bir dönüşüm gerçekleştirmek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp