Kıyık MHP ile Mahşer Yerine Döndü”

admin

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Dr. Gürsel Şimşek, Belediye Başkan Adayı Orhan Çakırlar ve meclis üyeleri seçim çalışmalarına durmaksızın devam ediyor. Gündüz fabrika ziyaretlerinin ardından akşam kıyık semti nişancıpaşa ve barutluk mahalleleri ziyaret edildi.

mhp

Yerel seçimler öncesi mahalle ziyaretleri gövde gösterisine dönüşmeye devam ediyor. Meşalelerle ve bozkurt işaretleri ile karşılanan Orhan Çakırlar duygu dolu anlar yaşadı. İl Başkanı Dr. Gürsel Şimşek Nişancıpaşa Mahallesinde yapmış olduğu konuşmada; MHP Edirne’de mahalli idareler seçiminde varlığını hissettirerek ve seçmenin önünde alternatif bir siyasi yapı olarak durmaktadır. AKP Türkiye’de alternatifsizliği kullanıp, milletin başına bela olmuşsa CHP’de Edirne ve ilçelerinde aynı alternatifsizlik politikasını yıllardır uygulayarak Edirne’nin başına bela olmuştur.

mhp kıyık

Türkiye’de Türk Milleti RTE ve AKP’ye mecbur olmadığı gibi, Edirne’de de halkımız CHP ‘ye mecbur ve mahkûm değildir. MHP’nin tertemiz, şaibesiz kadroları halkla buluşacak, Edirne ve ilçelerinde tarihinde ilk kez MHP Belediyeciliği ile tanışacaktır dedi. Sözlerine şöyle devam eden Dr Gürsel Şimşek; Son günlerde yerel basın ve sosyal medyada yayınlanan seçmeni aldatmaya yönelik aslı astarı olmayan anketlere kimsenin inanmamasını ifade ederek bu durumun aslında bu anketlerden fayda uman CHP, DSP ve AKP’nin son çırpınışlarını gösterdiğini ve Edirne’nin ellerinden kayıp gittiğini göstermektedir dedi.

mhp kıyık (2)

Dr Gürsel Şimşek sözlerine; bugün halkın sağduyusu Edirne’de her şeyin üzerine çıkmıştır. Halkın gözünde MHP bu seçimin 1.ci partisidir. DSP 4.cü partisi CHP ve AKP ise araya sıkışmışlardır. Halk MHP’den yana tercih kullanacak olup, 30 Martta zafer 3 Hilalin altında dürüst insanların olacaktır dedi.

mhp (1)

İl Başkanının ardından konuşma yapan Belediye Başkan Adayı Orhan Çakırlar; Edirne halkının göstermiş olduğu bu ilgi ve teveccühün kendilerinin çalışma azmini daha da arttırdığını söyledi. Üretken Belediyecilik projelerinden bahseden Çakırlar; “Belediyemiz halkın sorunlarına inmek, sorunları aracısız çözmek, direkt ulaşmak için her hafta Cuma Günü saat 14:00 ile 17:00 arasında Halk Günü yapılacak, başta Halkla ilişkiler bölümü ve ekibiyle ilgili birim ve yöneticileri de katılarak halkın görüş, düşünce, istek bilgileri not edilecek ve en geç 15 gün içinde vatandaşa olumlu / olumsuz olarak cevap verilecektir.

mhp kıyık (1)

Belediyemiz meclislerinden en önemli guruplarından biri olacaktır. Ayda bir defa toplanacak olan bu meclis, üreteceği projeleri belediye genel meclisimize ve Ar – Ge İnovasyon merkezimize iletecektir. Uygun görülen projeler yatırım haline getirilecektir. Ayrıca kadın meclisimiz mahallelerimizde gönüllü olarak yoksulluk envanteri çıkartarak bilgi bankamıza katkı sağlayacaktır ve bu meclis Dünya Kadınlar Gününde Edirne’de her yıl yılın kadını seçiminde etkin olacaktır dedi.

mhp kıyık (3) mhp kıyık (4) mhp kıyık (5)

 

 

 

 

 191 total views,  2 views today

Next Post

BAŞBAKAN’IN EDİRNE MİTİNGİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Edirne mitingi ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Saraçlar Caddesinde yaptığı toplantının ardından Ak Parti Genel Başkanı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yazı andıran güzel bir havada oldukça kalabalık bir mitingde halka hitap etti. Ak Partinin bu tür mitingleri organize etmede başarılı olduğunu kabul etmeliyiz. Edirne’de de […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp