Kıyık Semtinde Toki Evleri Bağlantı Yolu Tehlike Saçıyor

admin

Edirne Merkez Kıyık istikametindeki TOKİ konutları bağlantı yolu  ışıklandırma yapılmaması nedeniyle geceleri sürücülerin korkulu rüyası haline geldi.

Bu yolun üç  yol kavşağında olması bu istikamette araç trafiğinin yoğun olması nedeniyle  bu kavşaktan  TOKİ Evleri istikametinde seyredecek araçlar  güçlükle yal almaktadır.

Kavşakta trafik ışıklarının olmamasının trafik akışını  tehlikeye soktuğunu  belirten vatandaşlar.

Bir yanda Lalapaşa, Süloğlu yöresinden gidip gelen araçlar ile Tem Yolundan giriş çıkış yapan araçlarla bu yolun ve kavşak noktasından TOKİ konutları istikametine dönmek isteyen araçlar için tehlike oluşturmaktadır.

Yetkililerin trafikteki bu tehlikeyi dikkate alarak yolda hiçbir kazaya meydan verilmemesi için yolda gerekli düzenlemeyi yapmalarını  bekliyoruz” uyarısında bulunduDSC_9210

 47 total views,  2 views today

Next Post

Ak Partili Kadın Kolları Kuruluşunun Birinci Yılını Kutladı

Kuruluşlarının  birinci yılında  parti İl Merkezinde bir Basın toplantısı Düzenleyen Ak Partili Kadınlar  yaptıkları çalışmaları değerlendirdi  ve  yıldönümlerini  pasta ile kutladı.Toplantıda konuşan  AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Melek Yörük,şunları kaydetti” Edirne’yi  Ak Belediyecilikle buluşturmak isteyen güzide insanlardan oluşan kadın kollarımızla SIKILMADIK EL  ÇALINMADIK KAPI bırakmadan KADINIMIZIN ELİ EDİRNEMİZE DEĞMELİ […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp