Kızılay Edirne Şubesi Kadın Kolları İtalya’ya gezi düzenliyor

admin

Kızılay Edirne Şubesi Kadın Kolları Kızılay’a gelir getirmek amacıyla İtalya’ya gezi düzenliyor.

Edirne Kızılay Kadın Kolları Başkanı Rüçhan ZIPKINKURT yaptığı yazılı açıklamada; Halka yapılan yardımlar konusunda öncülük yapan, ülkenin en güvenilir yardım kuruluşu olan Kızılay Edirne Şubesi Kadın Kolları, Türk Kızılay’ının amaç ve ilkeleri doğrultusunda yaptığı kampanya ve faaliyetlerle misyonunu yerine getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.
kızılay-toplantısı-12

Kızılay Edirne Şube Başkanlığı’na bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Edirne Kızılay Kadın Kolları, Kızılay’a gelir sağlamak amacıyla, İtalya’ya gezi düzenliyor. 7 gece 8 gün sürecek olan gezi programları 24 Ağustos–31 Ağustos 2014 ve 31 Ağustos- 07 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup, gezi esnasında İtalya’nın Napoli, Roma, Floransa ve Venedik şehirleri gezilecektir.  Piyasa şartlarının altında olan gezi ücreti her şey dahil 699 Euro.

Geziden elde edilecek gelir Kızılay havuzunda toplanarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. İtalya gezisi ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler Kızılay Derneği Edirne Şubesi ile temasa geçebilirler.


 97 total views,  2 views today

Next Post

Belediye Başkanı Gürkan teşekkür toplantısı düzenledi

Belediye Başkanı Recep Gürkan Kırkpınar sonrası Belediye Başkan Yardımcıları, Ertuğrul Tanrıkulu, Çiğdem Gegeoğlu, Selçuk Çakır, Hüsnü Güler ile birlikte, Kanada seyahati incesi düzenlediği basın toplantısında, bu spor etkinliğinin başarısı için katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Basın mensuplarının da üzerine düşen görevi yaptığını ifade etti. Gürkan konuşmasında Kırkpınar güreşlerinin bitmesi ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp